michal7

John Deere 6150M czy New Holland T6.175 ?

Polecane posty

Patryk1222    136

T6 165 waży 6800kg (tylko z przodu. Balast 18x45) wazony na wadze więc waga pewna a gumy 600/480

A ile waży jd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Zamiast Johna 6150M możesz wyrwać nawet T7.170 w bardzo bogatej wersji, i i tak zostanie kilka tysięcy na waciki, moim zdaniem tylko NH. Główny powód to cena, ale także małe spalanie, z minusów to Ad-Blue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

125 nominalnej i 170 maksymalnej, poza tym zawsze można przeczpipować ;) W Tych nowych ciągnikach moc to pojęcie względne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Dlaczego ad blu to minus?
Według mnie jest to znaczenie lepsze bo mamy tylko ten system a ciągnik pobiera tego malutko a koszt niewielki przynajmniej u mnie w Nh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter03    29

Tak z ciekawości to jak jest z tym adblue przy temperaturze -25 ?

Edytowano przez pioter03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

Moim zdaniem powinieneś pomyśleć nad większym traktorem tez mamy 80 ha mamy new hollanda tm 140 i troszkę mu mocy brakuje i będziemy brać New Hollanda t7.235


RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

haha, jeśli porównują wersję M to jeden c**j. Co ma dźwięk silnika do odegrania ? Zresztą czy 6150 jest jeszcze w sprzedaży czy zastąpił go już 6155 ? W 6155 i DPF i SCR, a dziś już nie ma znaczenia logo kwestia na co się trafi, więc pewnie bez większego zastanawiania brałbym NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

125 nominalnej i 170 maksymalnej, poza tym zawsze można przeczpipować ;) W Tych nowych ciągnikach moc to pojęcie względne :D

 

Te 170KM mocy to można sobie w d. wsadzić. Na starcie jest 125KM koniec kropka. Jak porównywać mocą to tylko z równego pułapu i najlepiej wg tych samych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Adblu zamarza jak zwykła woda pytałem serwisantow mówili żeby lać do pełna i się nie przejmować bo zbiornika nie rozsadzi a w środku jest grzałka która to po pewnym czasie rozpuści ciagnik działa normalnie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

posrane, cymbały od nowego roku montują katalizator jeszcze nie wystarcza scr


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Serja M... szalu nie ma a 150-slabizna .Z 16 tonowa przyczepa ten ciagnik ledwo jedzie a wlasciwie ledwo sie toczy .Przez DPF i brak P-bosta totalna padaka ,a dzwignia od biegow nie dosc ze dluga to reka za krotka tak to zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Jezdziłem 6150m i 6170R dla mnie wywalac tyle kasy za pełny manual to strata pieniędzy, ale jak to kolega wyżej pisał ten ryk JD i wir ze zbiornika,
Na mnie te maszyny szału nie zrobiły.
Też stałem przed takim wyborem czy NH T7.185autocomand  czy Steyr 6145 CVT czy może JD 6150M, czy też Deutz Fahr 6160 TTv,
Po pojeżdźeniu wszystkimi ciągnikami zostaje przy NH i Steyr, silnik nie jest słąby przekładnia ślicznie chodzi i nie jest mułowaty jak JD i Deutz, że jak tepniesz do dna to dopiero zaczyna ruchów nabierac.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

mi za 6150m na pełnym wypasie czy fotele klima automatyczna resorowana os przedni tuz z odlewu wom, mocniejszy podnosnik i jeszcze jakies tam banialuki 360 brutto jeszcze było do negocjacji.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Jak dla mnie to temat nie jest logicznie sformułowany, JD 6150 porównując do t6 to chodźby względem masy maszyn to kosmos.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

no tak trochę inne te ciągniki, do JD6150M to raczej coś z NH T7.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez bialy1989
      Witam. Poszukuję kogoś kto podłączy mi antenę Star fire 3000 jako antenę wysyłającą sygnał rtk na moim budynku. Chodzi też o zrobienie wiązki zasilajacej. Temat jest pilny bo wiosna się zbliża a gość który miał to zrobić nie odbiera telefonu. Pokryje koszty dojazdu,miejscowość Kowalewo Pomorskie. Pozdrawiam
    • Przez rolnikokos
      Witam, chciałbym poznać opinie użytkowników tych pras. Jakie są jej zalety i wady? Na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej prasy? Miałaby docelowo chodzić w zestawie z new Hollandem T4 85km czy ciągnik da sobie z nią radę? Będzie prasować słomę, siano i sianokiszonkę. Dzięki mile za wszystkie odpowiedzi. pozdrawiam
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez seba836
      Rozleciało mi się orginalne radyjko w jelonku i myślę jakie kupić, co polecacie czy pierwsze lepsze. Chyba wszystkie będą pasowały czy nie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj