Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez michalnh
      Witam,
      Mam problem z moim John Dereem 6210 mianowice niekiedy podczas jazdy ciągnik sam zwiększa sobie obroty, obroty falują w górę samoczynnie czy ktoś z was miał taki problem i mógłby podpowiedzieć co było przyczyną?

Z góry dzięki, pozdro 
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś co to za błąd miga na niebiesko ta literka (i)Z góry dzięki.i dzie się tu załańcza przodni napęd i blokady.

• Przez patryk1213
      Witam, mam problem w moim john deere 6220 premium, pomiędzy 1500 a 2000tyś obrotów zaczyna przerywać i strzelać, zapala się kontrolka od świec, filtry są wymienione, zbiornik też czyściłem. Nie mam już pojęcia co może być tego przyczyną, z góry dziękuje za odpowiedź. 
    • Przez Mateo111
      Witam pomoze ktoś jak wysunac dolny zaczep na haku w john deere 6910S bo nie moge czy tam jest jakes  zabezpieczenie czy zawur .z góry dzieki. Zdiecie podgladowe na dole dalem.

• Przez miniura
      Witam !
      Mam problem ze sterownikiem prasy . Po połączeniu z prasą nie włącza się. Może ktoś posiada schemat serwisowy połączeń. Próbowałem podłączyć samo zasilanie sterownika bez podłączonej prasy ale nie wiem czy tak można sprawdzić ?
      Dziękuję za pomoc