Skocz do zawartości
zaro12

Po czym poznać że Locha jest prośna??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zaro12    0

Witam chciałem dowiedzieć się po czym poznać że locha jest prośna czy nie..:)

Wiadomość z agroFakt.pl

Foster    2

Tak jak kolega wyżej napisał najskuteczniejsze jest badanie "USG" co daje 100 % skutecznosći. Dodatkowo sprawny hodowca już ok 19-20 dnia potwierdzi ciąże

Jadnak taka zabawka kosztuje ;)

Można też obserwać lochy/loszki w czasie ewentualnej powtórki ( ok 21 dnia )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kat
      Ktoś przerabiał w swoim stadzie takową? U nas w ciągu 3 dni 5sztuk zaczęło obficie laksować. Weterynarz dał jakieś zastrzyki kazał dawać kredę pastewną i Enterogast. Mogę jeszcze dodać ze zarażone sztuki są bardzo podatne na zapalenie płuc.
      Miał ktoś do czynienia z tą choroba wirusowa? Jak najlepiej łagodzić skutki biegunki?
    • Przez RolnikMat
      Chodzi mi o zdjęcie jak jest połączony ładowacz czołowy z ciągnikiem Valtra N92 lub N82 pod spodem, czy idzie jakaś rama czy coś? Bardzo proszę o zdjęcia. Z góry wielkie dzięki.
    • Przez maxx20
      Witam znalazłem dziś fotkę mtz ts jak myślicie czy jest to oryginalny ts bo jest z 94 roku oto kilka fotek

• Przez tracker
      W Proximach są montowane 4 rodzaje skrzyń:
      10/2 - taka jak w c-360 30 km/h
      12/12 z rewersem mechanicznym 40 km/h

8/8 z rewersem mechanicznym + wzmacniacz momentu 40 km/h
      8/8 z rewersem elektrohydraulicznym + wzmacniacz momentu.40km/h

Ostatnia pozycja jest przeznaczona gł. do pracy z turem.

A mnie interesuje która z tych 3 pierwszych najbardziej nadawała by się do prac polowych pługiem, agregatem uprawowo siewnym i kultywatorem ścierniskowym i do transportu.
    • Przez Ev3r

Witam wszystkich, niedawno wziąłem się za naprawę mojego T25 bo był słaby. Wyczyściłem cały układ dolotu powietrza włącznie z filtrem oraz wyczyściłem filtr oleju odśrodkowy i zalałem nowym olejem. Jak widać na filmie ciągnik strasznie dymi tylko przy dodawaniu gazu, jeżeli obroty się ustabilizują wtedy nie dymi jak widać. Jedyne czego nie wymieniłem to filtry paliwowe, ale zamierzam je niedługo wymienić. Mam wrażenie że to nie wystarczy, więc co powinienem jeszcze zrobić?

Dodam że traktor od nowości jest u mnie i ma niecałe 920mth przepracowane, silnik był nigdy nie ruszany.

Prosiłbym jeszcze o sprawdzenie na podstawie filmu czy ciśnienie oleju jest takie jak powinno być, czy nie.