Zaloguj się, aby obserwować  
JD3050

jaki pług mam wybrać

Polecane posty

JD3050    0

Siemka jestem tu nowy i nie wie jaki pług mam wybrać do MTZ najlepiej żeby to był obrotowy i czy możecie podać kilka modelów pługów a John Deere 3050 ma 95 km 4x4 tp myślałem o kupnie nowego pługa obrotowego Agro-Masz 3+1 on ma szerokość orki od 32,35,do 45, i nie wiem czy by pociągnął w razie czegoś można przecież odczepić jedną skibę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Na 32 35 jeżeli przodu mu podrywać nie będzie to smiało ale ja na twoim miejscu zastanowił bym się nad urzywanym lemkenem w dobrym stanie napewno będziesz bardziej zadowolony niż z agro maszu B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

Jeżeli masz kupić nowego Agro-masza koupować to już lepiej rozejrzyj się za używanym w dobrym stanie, za 17 tys kupisz już coś naprawdę fajnego. Kvernelanda na resorze albo jakiegoś Lemkena itp.

Edytowano przez mariusz0209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Siemka jestem tu nowy i nie wie jaki pług mam wybrać do MTZ najlepiej żeby to był obrotowy i czy możecie podać kilka modelów pługów a John Deere 3050 ma 95 km 4x4 tp myślałem o kupnie nowego pługa obrotowego Agro-Masz 3+1 on ma szerokość orki od 32,35,do 45, i nie wiem czy by pociągnął w razie czegoś można przecież odczepić jedną skibę. Z góry dzięki za odpowiedź.

Szukaj Lemkena Opal 90-110 na półokrągłej piersi ,bardzo lekki pług i stawia minimalne opory.Koło 15 tys. znajdziesz już coś w miarę ładnego.Szukaj 4 skibowy obrotowy.A z Agro masz-em daj sobie spokój lepiej,porażka ...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam John deere 3030ls 90 km i pożyczałem na próbę pług lemkena (modelu nie pamiętam ) 4 skibowy i powiem ci że robił robotę a traktor nie robił sobie z nim problemów . Myślę że twój powinien też dać sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj