Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

owijarka Agro-MAx

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam kupiłem owijarke Agro Max i nie wiem w którym miejscu trzeba zamontowac kabel do licznika owinięć bel nigdzie nic nie widze.Pomozecie.

post-42503-0-85441300-1357497435_thumb.jpg

moscich    5

A czy to czasami nie jedt czujnik ilości owinięć jak tak to trzeba go przymocować do ramy przy bębnach tam powinno być miejsce.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
(edytowany)

Tak wygląda mój licznik owinięć bel ale nie trzeba go nigdzie wkręcić

post-42503-0-02365800-1357503419_thumb.jpg

Edytowano przez Kaziu1

Wiadomość z agroFakt.pl

ptaszyna    140

Licznik owinięć bierzesz do traktora,te popielate wtyczki należy połączyć ze sobą, natomiast to czerwone to czujnik impulsów. Przy stole z walcami powinien być zamontowany nieduży magnes, czujnik należy zamontować tak żeby obracający się magnes przechodził w pobliżu czujnika i wtedy czujnik wykrywa impuls i zaznacza to jako jeden obrót stołu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez simson2812
      witam robił ktoś samemu owijarkę do bel bo wywalić około 4.5 tyś na byle plasteline to nie bardzo mam ochotę i przymierzam się samemu zrobić owijarkę przywióżł bym od kolegi fabryczną i bym się wzorował. robił ktoś coś takiego?
    • Przez LukaPro
      witam!!! mysle nad owijarka samozaladowcza Mascar5100 Moze ktos podzielic sie opiniami? dzieki z gory.
    • Przez patryk4427
      witam planuje kupić zwykłą stacjonarną owijarkę.miała by ona współpracować z c 330,ciekawi mnie czy po owinięciu balota da radę ona wyrzucić go na stawiacz bel czy trzeba zdjąc go chwytakiem? dodam ,że obecnie podnosi ona bez problemu opryskiwacz z 400 litrami wody
    • Przez Ganiek
      Witam tak jak w temacie owijarka nie zlicz mi obrotów magnes i wszystko jest dobrze ustawione przewód nowy a ona nadal nie zlicza myślę że problem tkwi w tym pilocie lecz prosił bym o wypowiedź kogoś kto miał taki sam problem  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.