Rads

Traktor 65 KM Case czy New Holland?

Polecane posty

pasekk    0

Co do Landiniego to faktycznie może być trochę droższy ale warto mu się przyjrzeć. Ja mam i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

co do przyjrzenia się landiniemu to są problemy, na placu u dealerów pustki a sprzedali też niewiele i nie ma z kim nawet pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas15    0

@malkolm sprzęgło jest mokre, więc raczej się szybko nie spitoli


Moja brygada: Ursus C-360-3P, John Deere 5090R, Bizon ZO56 Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasekk    0

U mnie w okolicy otworzył się nowy diler Landini. Widziałem że tam kilka sztuk stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

@malkolm sprzęgło jest mokre, więc raczej się szybko nie spitoli

to zależy ile będzie tym pracował, ale cena sprzęgła jest kilkukrotnie wyższa od sprzęgła mokrego do case JXU

co do landiniego, kolega ze szkoły właśnie od 2 miesięcy jest dealerem tej marki na podkarpaciu i mówi że są okropne problemy z dostępnością ciągników i na placu właściwie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zależy ile będzie tym pracował, ale cena sprzęgła jest kilkukrotnie wyższa od sprzęgła mokrego do case JXU

co do landiniego, kolega ze szkoły właśnie od 2 miesięcy jest dealerem tej marki na podkarpaciu i mówi że są okropne problemy z dostępnością ciągników i na placu właściwie pusto

 

 

Chłopaki zawszę możecie się skontaktować z ogólnopolskim dystrybutorem i problem powinien zostać rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

@rolnikursus jeśli ciągnik ma pracować u Ciebie z turem to weź sobie JD 5070M, niekoniecznie z turem fabrycznym, będziesz miał w nim ramę, rewers elektrohydrauliczny i półbieg

 

Myślałem o nim ale cena jest trochę wysoka 125 netto w lepszym wyposażeniu to dużo na takie małe gospodarstwo. Najkorzystniej wychodzi Farmtrac bo 110 brutto z klimą i szerszymi laczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel1142    2

@rolnikursus- Jeśli się zdecydujesz na Farmtrac-a to bierz 675dt bo on ma silnik Perkinsa. I ogólnie Farmtraca polecam. Ja na niego postawiłem i nie żałuje :) Do farmtrac-a warto podkreślić tez ze w razie czego sa tanie części, łatwo dostępne i serwis w moim przypadku był tani. A w case czy NH niestety części są drogie i serwis z tego co znajomi mówią to dużo więcej za przeglądy płacili. A jeszcze co do serwisu to najdroższy z tego co wiem jest w przypadku Kuboty. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

malkolm

Takie sprzęgło pewnie grubo ponad 10tyś godzin wytrzyma czyli pierwszy właściciel pewnie nie będzie go ruszał. Moim zdaniem lepsze to niż co 2tyś godzin ciągnik rozpoławiać albo częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Case i Nh to jeden wafel ale jak bym miał kupić to raczej case bo wydaje mi sie ze jest wykonany z lepszej jakosci materiałów/podzespołów a nh wg mnie to bubel zwłaszcza te mniejsze modele, jeszcze dawniej te stare modele były ok miałem nie raz możliwosc popracowac na nh naprawde te stare sa twardsze i mniej awaryjne a teraz juz Made in China i juz coraz czesciej od znajomych słysze złe opinie na ich temat.

Edytowano przez lukaszursus904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T7-200    1

NH ma największą sprzedaż. Mam NH i wszystko jest ok, case lepszy nie jest bo w czym niby miałby być lepszy? Ciągnikami roku często zostawały NH a case - nie. Osobiście zdecydowanie polecam NH szczególnie dlatego, że w moim rejonie diler ma dobry serwis. Zresztą dobry serwis jest najważniejszy przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj