duShh

Ceny i czy warto ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
duShh    0

Witam :) Chcę kupić nowy ciągnik Massey Ferguson od 115 do 125 km 6 cilindrów najlepiej bez turba NOWY ! Z klimatyzacją turem i tuzem przednim. Ile kosztował by nowy ciągnik kosztował i czy warto wybrać tą marke ?? Chodzi żeby ciągnik miał moc oraz się nie psuł !

Oglądam też Valtry tak samo od 115 do 125 km z turem,klimatyzacją,tuzem przednim ile by kosztował i czy warto kupić NOWĄ ?

Co jest bardziej warto MF czy Valtre ile ksoztuje itp prosze o wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Nie da się porównać Valtry do MF :) to tak jakby porównać ciapka do sześćdziesiątki :D Jeśli fundusze Ci pozwolą bierz masseya :) Jest mało awaryjny, w paliwie też zaoszczędzisz, co przy tych cenach ropy jest istotne ;) Co do cen to wejdz tu http://www.agrofoto.pl/forum/topic/50795-ceny-ciagnikow-2012/page__st__920 lub tu http://www.agrofoto.pl/forum/topic/489-ceny-ciagnikow-grupy-agco-fendt-i-massey-feruson/page__st__560 :) a najlepiej zadzwońdo dilera ;D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duShh    0

Aha dzięki :) Tak myślałem że MF i podobno 4 cylindrówki dużo pali lepsza 6 bez turba ...

Bo nie ukrywam że traktor będzie oszczędzany i dbane strasznie o niego a tur ma ile udzwigo bo mamy geśi i do gnoju a gnuj jest bardzo cięszki oraz jeździmy do lasu po drzewo i jest błoto z pełnymi przyczepami drzewa wyjechać

jest cięszko daje rade w takich warunkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Spokojnie da rade ;) Jak do 125km założysz tura to 2 tony lekko dzwignie ;) więc idealnie do "gnoju" :D A w błocie to też powinien dać rade zależy od cięzaru ale bedziesz zadowolony :) A jakiej serii MF chcesz?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

znajomy kupił niedawno mf, 115 km tyle że z silnikiem 4 cylindry turbo, z turem i przednim tuzem, cena 270 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

nowego? O.o cena netto? ;) gdzie go kupil i jaki symbol?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duShh    0

Patrzymy mniej więcej coś podobnego do MF 5465 . Bez Moc Power Boost* najlepiej z tuzem przednim i wom przód klima i najlepiej full wypas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioman18    67

nówka sztuka, cena z vatem, jaki dokładnie symbol to nie pamiętam, ale tak jak pisałem 115 km, 4 cylindry turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

Witam :) Chcę kupić nowy ciągnik Massey Ferguson od 115 do 125 km 6 cilindrów najlepiej bez turba NOWY ! Z klimatyzacją turem i tuzem przednim. Ile kosztował by nowy ciągnik kosztował i czy warto wybrać tą marke ?? Chodzi żeby ciągnik miał moc oraz się nie psuł !

Oglądam też Valtry tak samo od 115 do 125 km z turem,klimatyzacją,tuzem przednim ile by kosztował i czy warto kupić NOWĄ ?

Co jest bardziej warto MF czy Valtre ile ksoztuje itp prosze o wypowiedzi ;)

 

jak byś byl zainteresowany to bys cene znal :lol: .


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2261

A co on bedzie jeszcze robił zamiast pracy w turze?? Bo do samej roboty przy ładowaczu to 6 się nie nadaje. Bedzie oszczedzany czyli co bedzie pyrkać z przyczepą 4t, agregatem uprawowym 3m?? Jeśli tak to też daj sobie spokój bo tu 4cyl mniej spali jak chcesz brać 6 to musisz go dać do porządnej roboty.

 

@fergusonki może jakieś konkrety czemu nieda sie porównać massey do valtry?? Bo mało przekonujące są twoje wypociny :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duShh    0

Do porządnej roboty ceny nie znam bo dziadek chce kupię ja się orjętuję co najlepsze i wgl nie będzie oszczędzany tur potrzebyn agraget pługi 5 obrotowe itp drzewo w lesie wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2261

Zobacz co napisałeś w poście #4 sam sobie zaprzeczasz. Chcesz pługi 5 obrotowe to zapomnij chyba że półzawieszane na transportowo-kopiującym ale do tego trzeba mieć kawałki żeby się zawracać na szerokim poprzeczniaku, a druga sprawa to uciąg bo mam wątpliwości że da rady pociągnąć to z zadowalającym efektem. Tur potrzebny ale czy dasz rady się tym kręcić po kurniku a o lesie to zapomnij chyba że liściasty przecięty juz 6 garów ma już swoje gabaryty i nie jest zwrotny jak 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duShh    0

Las mieszany a napisałem tam " Bo nie ukrywam że traktor będzie oszczędzany i dbane strasznie o niego" chodziło mi że nie będzie dbane itp a ten Moc Power Boost* yo dokładnie nie wiem co to jest i chyba z tym ciągnik jest wyżłowany itp a do kurnika nie wjeżdża tylko z większej kupy gnój ładuje na rozrzutnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj