JD6820

Co kupić? JD 2066 czy LEXION 480. Prosze o opinie i wskazówki.

Polecane posty

TumeK    11

za tym jeepem co masz na fotce xD?


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

A jesli mozna wiedziec ile bedzie mial roboty u cibie w sezonie ten kombjan. Bo widzisz ja tez sie wacham co kupic boje sie czy nie bedzie on za duzy na moje gospodarstwo mam 150 ha. Widze ze traktorek tez masz fajny nowy kupywales jak mozna wiedziec za ile i ktory to rok ??


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Ja bym polecił John Deere znajomy ma takiego i sobie chwali:) a Classy są awaryjne;/

ja nie narzekam na awarie, wrecz moge powiedziec ze maszyna jest bezawaryjna i co teraz??? twoja wypowiedz mozna bardzo latwo zaprzeczyc, ale tak jest gdy ktos nie potrafi wyciagac konstruktywnych wnioskow i myslec samodzielnie :angry:

moj sasiad ma jd 1450 cws i bardzo narzeka na niego, tak bardzo ze kupil 2 claasy, a jd chce sprzedac. ty nawet konkretnego modelu nie podalas, wiec ta opinie mozemy sobie wsadzic gdzies gdzie jest ciemno, by nikt nie widzial takich herezji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Wiesz co Ci powiem ,że każdy ma swoja opinie zależy czy utrzymujesz kombajnik i wtedy każdy inaczej myśli więc nie kłóćmy się:) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jesli pijesz do tego jak moj sasiad utrzymuje swoje maszyny, to mozesz luknac w moja galerie, wystepujace w niej JD sa jego wlasnoscia i widac ze sa utrzymane na najwyzszym poziomie. stare maszyny tez byly wszystkie sprawne i wygladaly porzadnie, wiec nie w tym tkwi problem.

poprostu zdarzaja sie wadliwe przypadki, pozwole sobie zacytowac hospodara:

Awaryjność z kolei to jest loteria - każdy o tym wie,jak trafi się trefna maszyna to sie będzie psuć, a siłą marki jest to ile tych trefnych maszyn sie zdarza.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

brzozak2 sorki ,że powiedziałem ,że classy to awaryjne maszynki teraz sie przekonałem ,że są leprze i nie są tak awaryjne jeszcze raz sory:) pozdrawiam:) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duncan    0

jeśli chodzi o Lexiony zajrzyjcie do Orchowa lub na www.aron.pl widziałem tam kilka sztuk

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Nie jestem z serwisu JD,ani z Claasa.Znam dobrze JD 2066,ale miałem okazje w tym sezonie pokosić sobie Claasem Tucano.Trzeba samemu poznać tą maszyne z techniką ponadczasową.Naprawde,jestem pod wrażeniem.Niemcy naprawdę potrafią.Według mnie to jest kombajn doskonały.John Deerki serii 14 i 15 są jakieś 10 lat wstecz jeżeli chodzi o technike zastosowaną w Tucano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtron    0

Skrzypek jesli piszesz że kosiłes Tucano to napisz jakim?

 

Co myślicie o kombajnie jdeere W540 c którego premiera była na agroshow to kombajn wyprodukowany na polski rynek będzie miał troszkę okrojone wyposażenie w stosunku do W540 cena chyba dość przystępna 112,800Euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Kosiłem Claasem Tucano 430.Nie cały sezon,po prostu zastępowałem na pare dni kombajniste.Naprawde jestem pod wrażeniem.W kupnie ten kombajn nie jest tani,ale gdybym miał wybierać między JD a Claasem Tucano to oczywiście Tucano.Nie krytykuje marki JD,ale mój znajomy jak był w serwisie JD widział jak klient odbierał CWS-a 1450.Klient nie był ofermą-zauważył,że kombajn nie jest dokładnie odkonserwowany z jakiejś substancji antykorozyjnej a po uruchomieniu młocarni pojawiły się jakieś stuki.Mechanik otworzył klapy wglądowe do bębna,pare razy stuknął młotkiem i stuki ucichły.To o czymś świadczy.Słysze dobre opinie o kombajnach New Holand,ale nic o nich nie potrafie napisać ponieważ tej marki nie znam.Ciekawy jestem jeszcze jakie opinie mają kombajny Case.Z dobrych,ale nie produkowanych już kombajnów JD uważam kombajny serii 20 i 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

o co ci chodzi????? ceny sa adekwatne do oferowanych produktow, nie zauwazylem jakis strasznych dysproporcji, poza tym o jakim kraju mowisz i o jakich handlarzach????

sprecyzuj swoj post bo bedzie %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj