JD6820

Co kupić? JD 2066 czy LEXION 480. Prosze o opinie i wskazówki.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kris017    2
może i tak ale ja chce kupić starą maszyne. Po długim zastanowieniu wybrałem JD 2066 i może w poniedziałek uda się sfinalizować zakup :P

Wiesz ta i ta maszyna jest w czołówce :D Więc oby dwie bardzo dobrze by sie sprawowały B)

Mi bardzo podobają się kombajny JD ale produkowane od 2000-01 r. do dzisiaj :(

I w ogóle są super ;)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0
Wiesz ta i ta maszyna jest w czołówce ;) Więc oby dwie bardzo dobrze by sie sprawowały :P

Mi bardzo podobają się kombajny JD ale produkowane od 2000-01 r. do dzisiaj :D

I w ogóle są super B)

a ja znowu słyszałem od rolników co sprzedali JD 2266 i kupili WTSy że ta cała elektronika to się psuje cały czas. Stare były proste i się mało co psuły a nowe... szkoda gadać. Dziś oglądałem starego 2064 93 rok, 8 tys ha na liczniku i zapalił bez problemu a mega z tgo samego roku z silnikiem MERCEDESa!!!!!!!!!! kopciła na biało przez 2 minuty. JD stary ale jary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2
a ja znowu słyszałem od rolników co sprzedali JD 2266 i kupili WTSy że ta cała elektronika to się psuje cały czas. Stare były proste i się mało co psuły a nowe... szkoda gadać. Dziś oglądałem starego 2064 93 rok, 8 tys ha na liczniku i zapalił bez problemu a mega z tgo samego roku z silnikiem MERCEDESa!!!!!!!!!! kopciła na biało przez 2 minuty. JD stary ale jary!

No może i WTS są wadliwe, ale w moim regionie mają dwa nowe CTS-y (jeden z 2001r. a drugi z2003r.) i dwa claasy 450 i JD lepiej sie sprawują ;)


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0

nie mam wątpliwości i kupuje JD. Teraz zastanawiam się czy kupić hillmastera czy nie. Troche droga inwestycja ale czy się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

A ha... A jakie masz pola ???? Jak małe górki to według mnie to tylko poziomowanie sit...


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szym    1

bierz zwyklego.. hillmaster moze robic tylko problemy.. a jak nie masz takich wiekszych zechylow i gorek to odrazu bierz zwyklego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uchman01    0

jakie problemy ma niby robić Hillmaster? ;) U mnie na wiosce mają 2266 pełna opcja z Hilmasterem i napędem 4x4, ma na blacie już koło 6000 godzin, corocznie 500 ha kukurydzy,żadnych remontów ponad to co sie zużywa, w 2002 roku dokupili WTS-a i sie okazał niewypałem :P za słaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0

Znalazłem 2266 98r hillmaster 4x4 w holandii ale cena kosmos 100 tys euro!!!!!!!!! to szukałem dalej i kupiłem wczoraj w niemczech 2066 270 KM 96r. 2100 mtg, rozrzutnik plew, opony najszersze(40%) ze stołem do rzepaku za 40 tys euro. Ciekawe jak się będzie sprawował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0

Pisząc: "szukałem" miałem na myśli codzienne wycieczki do niemiec a "kupiłem" dokonanie przelewu. Są jeszcze dwa z 96 roku w podobnej cenie i stanie technicznym jakby kogoś interesowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szym    1

troche cos za niska ta cena.. ;/ ciekawe czy nie byl krecony licznik... masz jakies fotki? jesli tak to wstaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Pisząc: "szukałem" miałem na myśli codzienne wycieczki do niemiec a "kupiłem" dokonanie przelewu. Są jeszcze dwa z 96 roku w podobnej cenie i stanie technicznym jakby kogoś interesowało

wybacz nie zwrocilem uwagi ze jestes z dolnoslaskiego i pewnie mieszkasz niedaleko granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0

Ma ktoś może instukcje do JD 2066, chodzi mi o ustawianie klepiska, wiatru, sit itd albo gdzie tego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris017    2

W okolicy Przeworna parę osób ma takie kombajny więc może tam sie zapytaj .... Albo poszukaj jakiejś instrukcji...


Nie ma lepszego od John deere-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

Cześć ja na twoim miejscu wzioł bym Lexion-a a nie myślałeś nad serio 500?


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

ja mam do 2064 to jest to samo - jak chcesz to mozesz skserowac B) a daleko pewnie nie masz odemnie - bolesławiec.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Witam JD6820 mam do ciebie pytanie powiedz w jakiej miejscowosci kupiles tego JD bo napisales ze sa jeszcze 2 sztuki a ja jestem zainteresowany i podziel sie wrazeniami po zakupie


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsen    58

też szukam takiego kombajnu

 

może dasz namiary gdzie kupowałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0
też szukam takiego kombajnu

 

może dasz namiary gdzie kupowałeś ??

kombajn co kupiłem ma 2500 mtg na silniku. jest w dobrym stanie bo to kombajn z niemiec a nie np z czech. pali bez problemu nawet przy -5. cepy wymienione, myśle że tylko lać paliwo i kosić( mam nadzieje )

szukałem w internecie: http://www.agriaffaires.de/annonces.asp?ac...&numrub=343

http://www.europe-machinery.com/used/1/com...-harvester.html

 

a kombajn kupiłem tu http://www.agrarmarktdeppe.de/dbabfrage.ph...p;gerateart=210

te dwa co tam były poszły zaraz po moim i to ponoć jeden gość kupił. z tego co udało mi się ustalić to był chyba ukrainiec.

życze miłej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsen    58

mam jeszcze jedno pytanie

 

za ile go wystawiali w ogłoszeniu ? za tyle co kupiłeś ? (40 tysięcy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Dzieki za stronki JD6820 sa za***iste na zadnej stronie nie widzialem tylu maszyn tylko czy taki sam jest stan jak na zdjeciach to mnie ciekawi. Powiedz twoj w rzeczywistosci wygladal rownie dobrze co na zdjeciach. AA i pewnie go na lawecie wiazles z niemiec ?? :)


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD6820    0
mam jeszcze jedno pytanie

 

za ile go wystawiali w ogłoszeniu ? za tyle co kupiłeś ? (40 tysięcy )

cena była 42 tys ale wytargowałem 40 tys :) . Stan był bardzo dobry bo to maszyny z niemiec a tam jak coś pęka to się to wymienia a nie spawa tak jak w czechach i u nas. Widziałem u niemca w kontenerze na złom element mojego kombajnu, osłona lekko pęknięta, ja bym pospawał i by było a tam nie. Inne myślenie.

Przywiozłem go na przyczepie niskopodwoziowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj