Zaloguj się, aby obserwować  
trufel11

Jaki kombajn MDW, Laverda czy Deutz

Polecane posty

trufel11    3

Witam

Przyszedł czas na wymianę mojego MF 27 na coś troszkę większego zastanawiam sie nad kombajnami takimi jak

mdw 525 , laverda 3790 oraz Deutz Fahr M35.80 prosił bym o opinie na temat tych kombajnów awaryjność, dostępność części itp.

 

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trufel11    3

dzieki kolego a jak chłodzenie silników w deutz daje rade i z czesciami nie ma problemów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atom29    1

Witam!

Sam posiadam deutza M1000 (1973) i od pięciu lat chodzi bez większej awarii - takie tam drobiazgi.

Nie wiem czemu ludzie boją się tego chłodzenia! Jak się czyści na bieżąco to nie ma problemu.

W upał najprędzej zagotujesz Bizona.

 

W zasadzie to nie ważne jakiej marki kupisz kombajn i jak stary, najważniejszy jest jego stan, gdzie pracował, czy stał w garażu no i jak kto dbał.

Nie ma tu reguły trzeba szukać i się nie napalać. Do żniw daleko.

Części są do Laverdy w Newholandzie ,a do deutza w ich serwisie.

Są też zamienniki w różnych firmach których cała masa.

Choć do deutza niektóre ceny części mogą przyprawić o zawrót głowy.

 

W MDW raczej bym się nie pakował.

Tylko Deutz lub Laverda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie MDW?? Goraco polecam MDW 527. Niezawodne kombajny. Ja mam 190 ha i swietnie daje rade, silnik volvo 165KM, czesci dostepne, Mam juz go 6 lat i zadnej powaznej awarii nie bylo. 525 nie polecam, sa awaryjne.

 

 

Soory mam silnik volvo 265KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2254

Dlaczego nie MDW?? Goraco polecam MDW 527. Niezawodne kombajny. Ja mam 190 ha i swietnie daje rade, silnik volvo 165KM, czesci dostepne, Mam juz go 6 lat i zadnej powaznej awarii nie bylo. 525 nie polecam, sa awaryjne.

 

 

Soory mam silnik volvo 265KM

 

Czemu twierdzisz za 525 awaryjne, bo nie rozumiem zbytnio tam niczym się nie różni tylko wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez hofik
      witam. mam taki problem z deutz fahr agrotron 150 2005r. mianowicie kontrolka z kłódka miga sygnałem 5 mrógnięć przerwa 1 mrógnięcie i od nowa. nie działa podnoszenie plecaka z kabiny.
    • Przez Pawel21990
      Witam. Chętnie kupię kombajn JD 2256 - 2258 w bardzo dobrym stanie z hederem 5.5m i najlepiej ze stołem do rzepaku. Jak coś to zapraszam na priv. Pozdrawiam
    • Przez Konrad88
      Koledzy pomóżcie. Potrzebuje walek atakujacy przedni. Pacjent deutz agroplus 85. Ilość zębów 8 i 37 Nie ma może ktoś jakieś używki? 
    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj