Skocz do zawartości
News
Ferdek07

Jeździ ktoś na agrofoto z wodą w ogumieniu?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Woda
Ferdek07    63

Tak jak w temacie - przyznawać się jesli ktoś wlał wode do gum i czy nie trzęsie bardziej w kabinie?

toniekmf255    6

coś o wodzie w kołach już było :rolleyes:

Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Ferdek07    63
coś o wodzie w kołach już było :rolleyes:

W temacie o obciąznikach czy szerszym ogumieniu ale niewiele się dowiedziałem w tamtym temacie o komforcie jazdy na takim dociązeniu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

toniekmf255    6

ok :rolleyes:

Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Silver    0

Tylko jakie są koszty bo lać płyn do chłodnic to wyniesie jak obciążniki, a roztwory jakieś robić nie wiem jak i podobno żrące są, czy ta woda nie niszczy opony od środka i co będzie jeśli do końca nie uda się spuścić tej wody?

wojtas    74

wrzucałem nawet fotki z "przepisem na płyn do opon", no ale jak zwykle potrzebny jest jeszcze jeden temat :angry:

Ferdek07    63
wrzucałem nawet fotki z "przepisem na płyn do opon", no ale jak zwykle potrzebny jest jeszcze jeden temat :angry:

Ale jeździsz z tą wodą w ogumieniu? Temat dotyczy tego jak to jest w praktyce, a nei sposobów napełniania bo wiem że o tym było, a niewiele o wrazeniach z jazdy z wodą w kołach :rolleyes:

xsc    54

ja tak jezdze, na czystej wodzie:D jakies pytania to pisz!

Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Ferdek07    63

Masz jakieś specjalne wentylnice czy zwykłe no i jak spuszczasz czy da się do końca spuścić i czy jakoś negatywnie nie wpływa to na opone i najważniejsze czy nie trzęsie bardziej ciągnikiem z wodą w kołach lub mniej ciągnik amortyzuje dziury?

brzozak2    237

co w zime robisz?

wrzucałem nawet fotki z "przepisem na płyn do opon", no ale jak zwykle potrzebny jest jeszcze jeden temat

tez uwazam ze temat jest niepotrzebny, gdybys do poprzedniego dopisal to by dobrze uzupelnilo tamten temat, takze wiec myslenia proponuje

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Ferdek07    63

Jest tyle podobnych tematów więc sorry za założenie tego, ale chyba chodzi o to żeby coś się działo na forum a jak się temat rozkręci to chyba mi wybaczycie?

Czy woda w ogumieniu nie niszczy opon chciałbym tylko wiedzieć :rolleyes:

Gość lukerat   
Gość lukerat

gdy w tym roku przyprowadziłem fendta 716 i kiedys tam sprawdzałem cisnienie w kołach okazało się że własnie mam płyn w kołach przednich

nie wiem czy to robota poprzedniego własciciela czy miał tak orginalnie.

xsc    54

mam normalne wentle a zpuszczam tak ze wiekszosc sama wyleci a reszte wypompowywalismy pompka od spryskiwaczy z samochodu. Podaczas jazdy niewidze roznicy czy z czy bez wody

Ferdek07    63
mam normalne wentle a zpuszczam tak ze wiekszosc sama wyleci a reszte wypompowywalismy pompka od spryskiwaczy z samochodu. Podaczas jazdy niewidze roznicy czy z czy bez wody

Ile lejesz tej wody? do pełna czy do wentla w górnym położeniu?

w komforcie nic nei czujesz? chyba jak dociążony to tak nie skacze, no a w uciągu naprawde taka rewelacja?

xsc    54

napelniam tylko do wentla reszte powietrzem, a uciag jest napewno duzo lepszy dokladnie ci niepowiem bo nigdy nie ma takich samych warunkow na polu

nasil90    96

widziałem ksążke od t 25 i tam był specjalny lejek do tego ja osobiście tego nie stosuje

Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.

Silver    0
napelniam tylko do wentla reszte powietrzem, a uciag jest napewno duzo lepszy dokladnie ci niepowiem bo nigdy nie ma takich samych warunkow na polu

Jak nalewasz to stawiasz na pniaku jakimś czy na lewarku żeby koło było w górze? (tzn nie stało na kapciu) jak spuszczasz to kilka litrów zostaje chyba nie lata to potem zamarznięte w oponie? Czy nie ma negatywnego wpływu na opone ta woda tzn nigdy nie pękłą ci opona lub coś takiego?

xsc    54

dzwigam na podnosniku ciagnika lub lewarku, niewiem narazie niejezdzilem tym ciagnikiem podczas mrozow:D

piotrkrk25    1
dzwigam na podnosniku ciagnika lub lewarku, niewiem narazie niejezdzilem tym ciagnikiem podczas mrozow:D

wlewasz tą wodę do jumza? pytam bo też takiego mam i nigdy nie odczówałem potrzeby dociążenia.

xsc    54

a ja tak :rolleyes: nawet z woda czasem na glinie barkuje mi przyczepnosci i musze jezdzic na blokadzie ukladu roznicowego

Igor03    2

ja tez mam w przednich kola w moim U 1224 plyn !! (a nie wode ) wody sie nie leje ponewzrz w zime zamarza i cala opona jest zdeformowana . jezdzi sie jak na kamieniach !! hehe B) doje to i to duzo wiekszy ciezar dobra przyczepnosc !! ! B)

adikpl1    195
ja tez mam w przednich kola w moim U 1224 plyn !! (a nie wode ) wody sie nie leje ponewzrz w zime zamarza i cala opona jest zdeformowana . jezdzi sie jak na kamieniach !! hehe B) doje to i to duzo wiekszy ciezar dobra przyczepnosc !! ! B)

A ile cie wyniosło zalanie jednego koła?

Igor03    2

jak kupilm ciagnik to juz mial ! naprawde nie wiem ile kosztuje !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LeXXus44
      Witam,
      Uzbierałem trochę starych opon i tylko zalegają mi na podwórku. Macie może pomysł jak ich się pozbyć?
      Mam większą ilość różnych typów i rodzajów (samochodowe, ciężarowe, rolnicze). Ponad 25 lat rozwoju to się uzbierało .
      Istnieje jakiś skup starych opon?
      Leżą pod chmurką, więc raczej mało która nadaje się do jazdy.
      Myślałem jeszcze zawieźć do punktu zbiórki odpadów, ale nie wiem czy przyjmą mi taką ilość.
      Niby przyjmują opony od gospodarstw indywidualnych, ale rożnie to bywa...
    • Przez Carbo234
      Zakupiłem Ciągnik Fiatagri 82 94 Mam na nim opony 600/65/34 czy na tą samą felgę wejdą 480/70/34?

• Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez grego
      Od paru lat mam problem z jedną tylną oponą cięgnika, już dwa razy woziłem koło i dalej ucieka powietrze między felgą, a stopką opony. Wulkanizatorzy przeczyścili, nasmarowali, a problem dalej jest.  Ostatnio zasugerowałem by załozyli dętke, ale stwierdzili, że to zły pomysł bo będzie coś szczypać...  Co z tym można zrobić, są jakies preparaty by to uszczelnić, czy zakładać dętke? Ostatni mi zasugerował nową opone , ze trzy tysiaki pewno... Zresztą najgorsze, że to nie jest stara opona.
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.