Skocz do zawartości
Ferdek07

Jeździ ktoś na agrofoto z wodą w ogumieniu?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Woda

Ferdek07    62

Tak jak w temacie - przyznawać się jesli ktoś wlał wode do gum i czy nie trzęsie bardziej w kabinie?

Ferdek07    62
coś o wodzie w kołach już było :rolleyes:

W temacie o obciąznikach czy szerszym ogumieniu ale niewiele się dowiedziałem w tamtym temacie o komforcie jazdy na takim dociązeniu ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Silver    0

Tylko jakie są koszty bo lać płyn do chłodnic to wyniesie jak obciążniki, a roztwory jakieś robić nie wiem jak i podobno żrące są, czy ta woda nie niszczy opony od środka i co będzie jeśli do końca nie uda się spuścić tej wody?

wojtas    73

wrzucałem nawet fotki z "przepisem na płyn do opon", no ale jak zwykle potrzebny jest jeszcze jeden temat :angry:

Ferdek07    62
wrzucałem nawet fotki z "przepisem na płyn do opon", no ale jak zwykle potrzebny jest jeszcze jeden temat :angry:

Ale jeździsz z tą wodą w ogumieniu? Temat dotyczy tego jak to jest w praktyce, a nei sposobów napełniania bo wiem że o tym było, a niewiele o wrazeniach z jazdy z wodą w kołach :rolleyes:

xsc    54

ja tak jezdze, na czystej wodzie:D jakies pytania to pisz!

Ferdek07    62

Masz jakieś specjalne wentylnice czy zwykłe no i jak spuszczasz czy da się do końca spuścić i czy jakoś negatywnie nie wpływa to na opone i najważniejsze czy nie trzęsie bardziej ciągnikiem z wodą w kołach lub mniej ciągnik amortyzuje dziury?

brzozak2    236

co w zime robisz?

wrzucałem nawet fotki z "przepisem na płyn do opon", no ale jak zwykle potrzebny jest jeszcze jeden temat

tez uwazam ze temat jest niepotrzebny, gdybys do poprzedniego dopisal to by dobrze uzupelnilo tamten temat, takze wiec myslenia proponuje

Ferdek07    62

Jest tyle podobnych tematów więc sorry za założenie tego, ale chyba chodzi o to żeby coś się działo na forum a jak się temat rozkręci to chyba mi wybaczycie?

Czy woda w ogumieniu nie niszczy opon chciałbym tylko wiedzieć :rolleyes:

Gość lukerat   
Gość lukerat

gdy w tym roku przyprowadziłem fendta 716 i kiedys tam sprawdzałem cisnienie w kołach okazało się że własnie mam płyn w kołach przednich

nie wiem czy to robota poprzedniego własciciela czy miał tak orginalnie.

xsc    54

mam normalne wentle a zpuszczam tak ze wiekszosc sama wyleci a reszte wypompowywalismy pompka od spryskiwaczy z samochodu. Podaczas jazdy niewidze roznicy czy z czy bez wody

Ferdek07    62
mam normalne wentle a zpuszczam tak ze wiekszosc sama wyleci a reszte wypompowywalismy pompka od spryskiwaczy z samochodu. Podaczas jazdy niewidze roznicy czy z czy bez wody

Ile lejesz tej wody? do pełna czy do wentla w górnym położeniu?

w komforcie nic nei czujesz? chyba jak dociążony to tak nie skacze, no a w uciągu naprawde taka rewelacja?

xsc    54

napelniam tylko do wentla reszte powietrzem, a uciag jest napewno duzo lepszy dokladnie ci niepowiem bo nigdy nie ma takich samych warunkow na polu

nasil90    94

widziałem ksążke od t 25 i tam był specjalny lejek do tego ja osobiście tego nie stosuje

Silver    0
napelniam tylko do wentla reszte powietrzem, a uciag jest napewno duzo lepszy dokladnie ci niepowiem bo nigdy nie ma takich samych warunkow na polu

Jak nalewasz to stawiasz na pniaku jakimś czy na lewarku żeby koło było w górze? (tzn nie stało na kapciu) jak spuszczasz to kilka litrów zostaje chyba nie lata to potem zamarznięte w oponie? Czy nie ma negatywnego wpływu na opone ta woda tzn nigdy nie pękłą ci opona lub coś takiego?

xsc    54

dzwigam na podnosniku ciagnika lub lewarku, niewiem narazie niejezdzilem tym ciagnikiem podczas mrozow:D

piotrkrk25    0
dzwigam na podnosniku ciagnika lub lewarku, niewiem narazie niejezdzilem tym ciagnikiem podczas mrozow:D

wlewasz tą wodę do jumza? pytam bo też takiego mam i nigdy nie odczówałem potrzeby dociążenia.

xsc    54

a ja tak :rolleyes: nawet z woda czasem na glinie barkuje mi przyczepnosci i musze jezdzic na blokadzie ukladu roznicowego

Igor03    2

ja tez mam w przednich kola w moim U 1224 plyn !! (a nie wode ) wody sie nie leje ponewzrz w zime zamarza i cala opona jest zdeformowana . jezdzi sie jak na kamieniach !! hehe B) doje to i to duzo wiekszy ciezar dobra przyczepnosc !! ! B)

adikpl1    179
ja tez mam w przednich kola w moim U 1224 plyn !! (a nie wode ) wody sie nie leje ponewzrz w zime zamarza i cala opona jest zdeformowana . jezdzi sie jak na kamieniach !! hehe B) doje to i to duzo wiekszy ciezar dobra przyczepnosc !! ! B)

A ile cie wyniosło zalanie jednego koła?

Igor03    2

jak kupilm ciagnik to juz mial ! naprawde nie wiem ile kosztuje !

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojna456
      Witam serdecznie ostatnio zakupiłem ursusa c-355 po wykonaniu kilku prac polowych oberwało mi wentyl w prawym tylnym kole. Kupiłem nową dętke i podczas orki zimowej sytuacja znowu się powtórzyła i  nie wiem co może być przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Czy wiecie jak porównać opony zwykłe do niskoprofilowych na podstawie numeru np czemu będzie odpowiadał rozmiar 13.6R24
      w niskoprofilowych, albo 14,9R24
    • Przez Arek
      Mam zamiar założyć koła bliźniacze do ciągnika 100km.
      Gdzie lepiej zamontować klamry sprzęgów, na otworach w środku tarczy czy lepiej na śrubach łączących tarcze z obręczą?

• Przez pawlus224
      Opony w 330 zaczynają pękać chce je wymienic i nie wiem jakie najlepiej zastosować ,w cienkie paski,grube,od żuka czy w jodełkę? przy których ciagnik lepiej się prowadzi ? Dodam że ciapek malo jeżdzi po szosie . Mam nadzieje ,że ten temat pomoże także innym przy wyborze zakupu nowych opon.
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko musze wymjenic opony w MTZ jakie polecacie....jaka firam?? ja mysle o polskich z DĘBIC a wy co polecicie ??