krzysztof045

Bizon Sampo 2020 Wentylator chłodnicy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, posiadam kombajn Nordic Z140 bizon 2000r. i po długich poszukiwaniach nie mogę znaleść wentylatora do chłodnicy. Czy ktos może wie od czego mógłbym dopasować taki wentylator? Proszę pomóżcie bo dzwoniłem w wiele miejsc i nie mogę nic dostać. Dziękuje za wszelkie informacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamc330    142

Wydaje mi się że powinien pasować od Ursusa 4512/14 lub 5312/14.


Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanter150    2

Chyba ostatni w kraju dorwaliśmy w tamtym roku. Jedna łopatka się urwała. W Czyżewie w Primatorze się znalazł. Nie nadaj się od żadnego ciągnika...


KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

ostatni wpis jaki kojarzę na fińskiej stronie sampo to taki że części do większości modeli które bazowały na oryginalnym sampo można dostać w niemczech ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

A czy dzwiniłeś do Dragan tam jest sporo rozebranych kombajnów, przynajmniej na zdjeciach był Sampo 500, może mają. Mi w tym toku padło łożysko na wentylatorze, podczas rozbiórki pękła obudowa dorobiłem z koła pasowego od C-330, spróbój pokombinować z dostepnymi w sklepach, masz teraz dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

tak przypadkiem odlądając kombajny znalazlem coś takiego:

 

http://allegro.pl/sampo-bizon-2020-widelki-skrzyni-i2937944880.html

 

Primator Henryk Kraszewski Barbara Kraszewska

ul. Zambrowska 1A

18-220 Czyżew

Kontakt

tel./fax. 862755009

dział maszyn wew. 10

dział części wew. 13


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czacza    69

Części do Bizona Sampo można dostać także w Agromarket Jaryszki. Jak wiadomo, Kombajny Deutz Fahr to zerżnięte Sampo i wiem,ze wielu rolników już tam się zaopatruje w częsci wymienne do Bizonów Sampo/Nordic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz K    2

Ostatnio zauważyłem, że praktycznie wszystkie części do Sampo 2020 są dostępne na zamówienie w sklepie internetowym Korbanka. Massey Ferguson 17 to odpowiednik Sampo 2020. Wpisując numery z katalogu Sampo w kategorii Massey Ferguson pojawia się opis części i ceny, które są niestety często dosyć wysokie, pewnie są przeliczane w systemie bezpośrednio z funtów czy coś. Są tam też po wpisaniu odpowiedniego numeru katalogowego orginalne części do Ursus 4512 itp., ale te są już bardziej przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johney98    0

Ma ktoś może instrukcję obsługi do bizona sampo 2020 bo wczoraj dopiero go kupiłem a chciał bym go dobrze przygotować przed sezonem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

ja osobiście sobie nie wyobrażam początków z tym kombajnem bez instrukcji.. kolega "czacza" z tego co się orientuje oferuje instrukcje i katalogo do wszystkich bizonów...


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgol1    0

Na co trzeba zwrócić uwagę wtym bizoniku będą to moje pierwsze żniwa właśnie stałem się właścicielem bizona sampo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

a gdzie go kupiłeś i ile dałeś?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johney98    0

Po udanym sezonie stwierdzam że to maszynka z partii udanych maszynek polskiej produkcji :)

Z doświadczenia nie tylko mojego,ale i znajomych którzy posiadają Sampo wiem że z reguły te kombajniki się nie psują ale jeśli już to jest niestety problem z częściami do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekk1973    9

części można dostać bez problemu tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać,wszystko jest dostępne oprócz zwolnicy koła którą można sprowadzić na zamówienie z Finlandi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

nie mam katalogu do mojego Bizona Sampo, a znalazłem na stronie Sampo Rosenlew katalog do modelu 2020/2025. Czy oryginał fiński różni się czymś od Bizona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus75    7

Zwrócić uwagę na sprzęgło cierne napędu kosy , lubi się skleić po sezonie a wtedy nie spełnia sojej roli. Ja profilaktycznie sprawdzam co sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWELEK1108    0

jak chcesz go dobrze przygotować to możesz zadzwonić 798566287.

Nie wiesz kolego gdzie mogę kupić rdzeń elektrozaworu? Dodam że mam ten włoski rozdzielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
    • Przez Wolodymyr
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 2620, 2640 bo nigdzie nie mogę znaleźćchodzi.
    • Przez erbelka
      Mam do was pytanie, jak czyścicie części maszyn i narzędzia, mniejsze i bardziej złożone? Mój mąż rolnik ciągle narzeka że nie może domyć części czy narzędzi, jak coś naprawia i myślałam, żeby kupić mu myjkę ultradźwiękową. Co sądzicie, dobry pomysł?
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj