mlodyrolnik21

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ArekK    0

Jutro sprawdzę swojego. Dealer zarzekał się, że jest niemiecki. Zastanawiałem się dlaczego między M620, a M640 była różnica w cenie ok.60tys. skoro to tylko 15KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Witam!

Myśle o nowym ciagniku a zwłaszcza DF 5120 sera 5.

Co o nim sadzicie?

Może ktoś z was wie ile kosztuje taki DF 5120 w wersji standard, ProfLine i TTV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtyczka7    0

5120 P z przednim tuz amortyzowana przednia oś i kabina 250 netto tyle mam w ofercie, czyli cena katalogowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Ale to wersja z tym mocniejszym podnosnikiem tylnym?

 

W wersji P ma 122czy 127km?

Edytowano przez agrorobert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekK    0

Mój w Niemczech i usterka za usterką. Znajomy Ma Lamborghini i śmiga bez żadnego problemu. Chyba nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrorobert    53

Ja posiadam agrofarma 100 ogólnie b. dobry ciagnik tylko sa pewne niewielkie niedociagniecia i niedoróbki. Myśle o nowym ciagniku ok 120km. Jestem ciekaw czy bedzie to samo z seria 5 cena nie jest wcale taka mała, i jestem ciekaw czy za ta cena idzie jakość czy tylko wyglad? Silnik mi sie troche nie podoba bo pojemność tylko 3.6 i wyciagną z tego 127km...

Edytowano przez agrorobert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekK    0

A w ciężarówkach dochodzą do ok.50KM z litra. Więc nie jest to straszna żyła. Z tym, że trochę inaczej odnosi się to do 12 litrowego silnika, a inaczej do 3 litrowego. New Holland wkłada chyba 3,2 litra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
First    5

5120 ma 122KM i jako P i jako TTV,

127KM ma 5130, który występuje tylko jako TTV

(bo przynajmniej ja nie widzę u nich na stronie 5130 w wersji z inną skrzynią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekK    0

TTV to przede wszystkim bezstopniowa skrzynia vario. Natomiast PL to bardzo bogate wyposażenie. Często TTV jest w wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekK    0

Ja mam zastępczy teraz Agrotron 430 TTV Profi Line i w stosunku do mojego M620 kupionego 1,5 roku temu jest droższy o ok.80tys.w dodatku jest słabszy o ok.30KM . A zwykła skrzynia i wyp. PL do TTV w takim samym ciągniku to nie mam pojęcia jaka jest różnica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Seria 5 w programie Agromachina - http://tnij.org/deutz5

Edytowano przez BukeR

Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeski15    63

@podcepiomy nie tylko ty :D A po za tym to jak nowe serie SDF będa pracować tak jak wyglądają to można powiedzieć że bezawaryjnie :) I wtedy warto by było dać za nie sporo pieniędzy :) Trochę szkoda mi że PROWu nie ma bo byśmy już złożyli na 6150 ale może i dobrze bo za rok będą tańsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez hubertg7
      Witam! Ciągnik Agrotron 150 2008r. nie pracował dwa dni, dzisiaj go odpaliłem i wyskoczył kod błędu 90, oczywiście nie było mowy o jeździe. po wyłączeniu hebla i włączeniu wyskoczył błąd EE. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? w okolicy nie ma zbyt dobrego serwisu:/
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj