mlodyrolnik21

Nowa seria Agrotron serii 5 [połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
podcepiomy    35

Czyli co wersja PL + amortyzowana ośka, kabina 210 tyś netto ??

Edytowano przez podcepiomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Na pewno będzie nie wiele palił przy lekkich pracach ale ciekaw jestem ile wypali jak pójdzie w ciężkie prace polowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Krzysiekfigix skąd masz tę prezentację? U jakiego dilera byłeś bo cena nawet fajna :)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena jest za naj mniejszy model podana ale będę brał w fino a prezentacje dealer mi wysłał żebym sobie poczytał

Edytowano przez Krzysiekfigix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel656    177

A jak myślicie, czy taki D-F 5110 będzie się nadawał na ciągnik główny czyli do pługa i innych ciężkich prac a zarazem do ładowacza czołowego. Czy te 3,6 litra nie będzie za bardzo wyżyłowane i nie będzie zbyt dużo spalał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Jeżeli silnik jest przystosowany do mocy którą generuje to mu nic nie będzie. To, że silnik ma pojemność 3,6 a ma np 110 KM nie oznacza, że jest wyżyłowany. Żyłowanie to wg, mnie zakup "czipa" z allegro i z 1,9 TDI 90 wycisnąć 170 nie zmieniając tłoków, nie dając wydajniejszej sprężarki, większego wydechu itp. Parametr jakim jest koń mechaniczny to jest jest parametrem i koń mechaniczny z 3,6 l i 6,8 jest nadal koniem mechanicznym. Co innego charakterystyka silnika, będzie się ona nieco różnić w zależności od -pojemności.

Ja uważam, że będzie się nadawał jako główny koń pociągowy, wiadomo nie w gospodarstwie 100 ha z nastawieniem na produkcje mleka ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Też jestem ciekaw prezentacji bo poprzednia nie działa, jeśli wgl została wrzucona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132
Napisano (edytowany)

Najpierw wyczyść skrzynkę bo się dobić nie mogę :P Jak coś to tu podaję: (mail ukryty [haha]) i dzięki ;)

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6
Napisano (edytowany)

W związku z tym że o wadach mojego Agrofarma 410gs opisywałem w tym temacie dlatego pozwoliłem zamieścić w nim kilka filmików.Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda tak że

 

prawdopodobnie wszelkie możliwości naprawy zostały wykorzystane ,czyli została wymieniona cała elektronika,kable,elektrozawory,czujniki,łopatka i błąd nadal się włącza.Nawet

 

coraz częściej. Jeśli chodzi o wymianę ciągnika na nowy to dealer czyli Invest-Rol uważa że powinie to zrobić SDF z Jacków/koło Lublina więc oczekuję na ich decyzję.

@lols 123-poprawiłem miejscowość

Edytowano przez zizuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez hubertg7
      Witam! Ciągnik Agrotron 150 2008r. nie pracował dwa dni, dzisiaj go odpaliłem i wyskoczył kod błędu 90, oczywiście nie było mowy o jeździe. po wyłączeniu hebla i włączeniu wyskoczył błąd EE. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć co zrobić? w okolicy nie ma zbyt dobrego serwisu:/
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj