Zaloguj się, aby obserwować  
ciapekc328

Złamany wałek dźwigni od włączania WOM 3512

Polecane posty

ciapekc328    0

przy słabo działającym sprzęgle znajomy chciał włączyć WOM ale mu się nie udało i dźwignia została mu w ręce .wykręciłem ten wałek z całą kopułką wyszedł spokojnie ale czy tak samo wejdzie?Nie wiecie może gdzie można kupić "dźwignię włączania WOM z 2 otworami" bo z 3 można częściej dostać. Proszę o pomoc dziękuję za odpowiedzi


kupię przyczepę dwuosiową wywrotkę ładowność około 4t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

poszukaj na sklepach internetowych albo dzwoń do dużych firm oferujących część tego typu


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Kiedys u znajomego bylo to samo, walek dotoczylem i obspawalem na nim ta koncowke i problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciapekc328    0

dokupiłem wałek i wspawałem drugi ale czy to się też tak łatwo zamontuje jak wymontowało???


kupię przyczepę dwuosiową wywrotkę ładowność około 4t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez marcin7795
      Witam. Mam taki problem z WOM w ursusie tzn. Wszystko się załącza jak należy tylko jak ma ciężko to się rozłącza i słychać zgrzytanie jak obroty dam małe obroty silnika to wałek się załącza do daje gazu i pracuje ale gdy ma ciężko to z powrotem to samo. Co się dzieje? Jaka jest przyczyna?
    • Przez gregor11
      Witam
      Czy ma ktoś może namiar na kostki instalacji, które występują w 3512 ?
      Chodzi mi dokładnie o kostkę, wtyczkę, do przerywacza kierunkowskazów.
      Nie mogę nigdzie namierzyć, może są znormalizowane.
      Ze starej już nic nie będzie, utleniły się wsuwki, a zwykłe druciarstwo słabo wygląda
      i się spisuje.
    • Przez matiyas3512
      Witam
      Czy ktoś orientuje się co trzeba przerobić w Ursusie 3512 aby mieć WOM zależny i niezależny?
      Może posiada ktoś katalog części do tego traktora?
    • Przez swcswcswc
      Witam.
      Mam do sprzedania ciągnik Ursus 3512, ciągnik jest prawie nieuzywany, od nowości przegieb 1552mh, jestem pierwszy właścicielem od nowości, posiadam wszystkie papiery, kabina typu "sokółka". Ciągnik idealny do lekkich prac, ma niskie spalanie i dobry skręt, chwalony przez posiadaczy. Rok produkcji 1994. Ostatnio wymieniony akumulator i pompa zasilająca wszystko na gwarancji. Stan idealny. Odpala bez problemu od "strzału". 
      Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez forum lub pod numerem telefonu 533013103. Lokalizacja: Krasnopol (woj. podlaskie, 19km od Suwałk). Pozdrawiam
      Link OLX:
      https://www.olx.pl/oferta/ursus-3512-CID757-IDrgbZj.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj