Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MF3120

sieczkarnia do zielonek

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MF3120    1

Witam, chciałbym kupić sieczkarnie z podbieraczem i chederem (kosiarką) do zielonek. Mam ciągnik 120km więc o ciągnik się nie martwie.

Myślałem nad orkanem ale nie podoba on mi się. Mam na to 10 tyś może troche więcej. Co radzicie, może gdzieś takie coś widzieliście?

simson2812    356

a to ma być polska czy zagraniczna bo jak polska to może z-305 a może sipma z-374 wersja podbierak tylko nie wiem ile to kosztuje bo nie mogę nic znaleźć a jak zagraniczne to może coś z pottingera jak by było

MF3120    1

No ja bym wolał coś z zagranicznych, tak żeby nią trochę pokosić i jakość cięcia też nie była zła

a może masz jakieś namiary?

Wiadomość z agroFakt.pl

MF3120    1

Raczej szukam czegoś żeby od razu z pnia ciąć (podbieracz może być dodatkowo np. do trawy której na razie nie zakiszam)

No przyczepy są z nożami i mam tak zrobioną kiszonkę ale ja bym wolał sieczkarnie bo tamto to słabo jest pocięte (ciężko nawet brać jest) i do przyczepy to kosiarką trzeba i potem najlepiej jeszcze przetrząsnąć (a z mieszanki ziarno leci, to szkoda) a jak by od razu z pnia kosił to tylko jeden przejazd.

Lukasz007    2

MF3120 a może coś takiego http://moto.allegro.pl/przyczepa-z-kosiarka-samozbierajaca-kraft-slask-i2904643151.html Tylko że kosztuje trochę więcej niż przewidywałeś. Tańszym rozwiązaniem jest orkan, ale to łąki muszą być równe i bez kretowisk. Ja kiedyś tak robiłem, a teraz nie dostają zielonki tylko cały rok dostają sianokiszonkę, kukurydzę i siano.

MF3120    1

No widziałem tą przyczepe ale ona to chyba jest bez noży a na pocięciu mi wķaśnie zalerzy.

Znalazłem jedno ciekawe ogłoszenie ale wstawione rok temu to pewnie już dawno nie aktualne a mi się podobałó (jak będe na kąpie to może link wastawie)

Chyba wypadnie trochę pojeździć i poszukać może coś się znajdzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez adrian3344
      Witam, tak jak w temacie wie ktos jaka moze byc przyczyna??

Myślę ze to wina kół pasowych, ale może sie myle i przyczyna jest inna.
    • Przez Simmi
      Witam. Ostatnimi czasy rozglądam się za wymianą mojej sieczkarni na troszkę bardziej wydajną. 
      Chcę, abyście mi doradzili jaką sieczkarnię wybrać, aby dobrze sprawowała się w koszeniu 4 rzędowym hederem lub kemperem 3000.
      Na oku mam:
      - Claas Jaguar 685SL,
      - New Holland 1905 lub 2205,
      - John Deere 5830,
      - Mengele SF5600.
      Która z tych sieczkarni Waszym zdaniem najlepiej wypada pod względem bezawaryjności, spalania oraz dostępu i ceny części zamiennych. 
    • Przez ernestproxima90
      Jaką sieczkarnie do 150 tys wybrać?
    • Przez mateuszsoja1
      witam chciałem zapytać czy wiecie moze czy są jeszcze produkowane sieczkarnie 1 lub 2 rzędowe?