Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid92

jaka przyczepa samozbierajonca do Zetora 7011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dawid92    0

Witam wszystkich zastanawiam sie nad kupnem przyczepy samozbierajoncej głównie do zielonki i siana. Nie orjentuje sie zbytnio na firmach i nazwach tych przyczep.Chcem coś uzywanego i niedrogiegotak do 9 tysiency.Mam dwa ciongniki Zetora 7011 i C-360 z tymi ciongnikami by pracowałą najwiencej pewnie z zetorkiem :rolleyes: Prosze o pomoc pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Poszukaj na allegro mniejszych przyczepek z nożami marek claas. mengele i krone. Z roczników to coś ok 90 roku powinieneś znaleść w tej cenie, a i jak ci zależy na wygodzie to kup mniejszą z wałkami do rozrzutu z tyłu. Wtedy nie będziesz potzrebował ludzi do rozgarniania na pryźmie tylko ugniatać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid92    0

Dzienki dzienki a morze znasz jakieś dokładne modele kture warto kupić i kture sie chwalą i ile tonowa ona morze być do takiego zetorka ??:rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

dwa lata temu przerabiałem ten sam temat do u 902 zaczepiłem Krone HSL 3503 przyczepa 8 ton na tandemie zestaw sprawuje sie super.Myślę że twój Zetorek też dałby rade tej przyczepie.Do czołówki dodałbym jeszcze firme Pottinger ale za 9000 zł maszyne z początku lat 90 będzie dość trudno dostać choć zdarzają sie okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid92    0

Spoko to już znam firmy i troche je kojaze a powiecie mi co powina mieś dyszel przesuwany to chuba tak wałki też wiem a co jeszcze takiego?? pozdrawaim :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

łamany dyszel to podstawa, bo jeśli nie podniesiesz przy wjeździe na pryzmę to pogniesz podbierak. Popatrz także na stan noży, wyjmij jeden z samego środka i z samego brzegu i zobacz róźnicę, a i żeby były wszystkie bo są strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374
Modele to np. jak moja (jest w galerii)

http://www.allegro.pl/item277616395_przycz...turbo_3200.html - bardzo młoda, ale bez wałków :rolleyes:

http://www.allegro.pl/item275886736_przycz...310_quadro.html - z tą napewno sobie poradzi ale także bez wałków

 

http://www.allegro.pl/item277805672_maszyn..._stan_bdb_.html - taka sobie...

zgadza sie Krone napewno jest okazją co do Mengele trudno powiedzieć ale na lata 90 chyba sie nie załapie Pottinger to początek lat 80 .Co do obsługi to czym więcej hydrauliki ma przyczepa tym łatwiej i prościej ją obsługiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid92    0

wielkie dzienki za pomoc wszystkim porozglondam sie w ogłoszeniach i pojezdze :rolleyes: pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj