Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawidg2    31

I po co się przyznawać po co chcesz je pociąć? Niemasz firmy utylizacyjnej w pobliżu z rozdrabniaczem? by ci ładnie pomielili za drobną opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

A to aż taka bieda u Ciebie że nie masz czym palić?

U mnie opony zbiera ta ciężarówka co jeżdzi ze śmieciami tymi plastikami.

Miałem z 15 opon to mi wzieli.Dałem im za to na czteropaka.

Palić nie pal bo szkoda zatruwać powietrza.O kominie nie wspomne bo zarąbiesz go ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawello15    1

kolego zamiast palić to poszukaj kogoś w okolicy kto robi silosy z trawy , kukurydzy pewnie byłby tymi oponami zainteresowany do obciążenia folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szejk2    7

Po co się buntować przeciwko GMO skoro samemu się truje siebie i swoja rodzinę. Pieniądze zaoszczędzone na opale najlepiej włożyć do skarbonki i wyjąć za parę lat, po zachorowaniu na nowotwór. Apeluje do wszystkich, aby nie palili w piecach tworzywami sztucznymi, trują siebie i innych, przez pazerność zabijają sami siebie, a później trzeba umrzeć na raka i na myślenie jest za późno...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Mój wujek gdzieś zawoził ostatnio pare opon.Za taką od żuka to trzeba zapłacić złotówkę, a większe takie dzięwięćsety to po 1,50 zł za sztukę.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

u nas w gminie raz na rok jest zbiórka zużytych opon, gmina wyznacza miejsce i czas, i kto chce może przywieźć dowolną ilość opon, tym właśnie sposobem pozbyliśmy się pełnej dwukółki nieprzydatnych opon

co do palenia oponami w piecu to popieram kolegów powyżej, nie warto, tym bardziej że ktoś cię może podpitolić i dostaniesz karę że ci się odechce wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Z 15 km ode mnie gość handluję oponami i jemu zawoziłem z 30 sztuk. Nic nie płaciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

a w kuj pom zna ktoś miejsca gdzie takie opony odbierają będzie tego ponad pół przyczepy. W piechcinie cementowni biorą ale tylko te małe samochodówki bo takie im do pieca wchodzą, ale oni mogą nimi palić bo mają jakieś tam specjalne filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

pytałem osobówki to wezmą bez problemu ale rolnicze to nie bo nie mają też odbiorców na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a kiszonkę, młuto, czy wysłodki to czym nakryjesz>? lub pod stertę z belami podłożyć, aż tak zawadzają? ułozyć ładnie gdzieś podpłotem czasami mogą się przydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

W łódzkim nie masz co z oponami zrobić? to jakaś zacofana gmina, u nas zbierają kilka razy w roku folię, sznurki, opony za darmo a przemielone opony po oddzieleniu drutu sprzedają do niemiec za nie małe pieniądze bo to bardzo wartościowy surowiec wtórny, albo zawież pomiędzy łowicz a bielawy bo tam mnóstwo kiszonek robią to chętnie wezmą


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wybierz się do gminy i zapytaj, czy jest jakiś punkt zbioru zużytych opon, bądź czy jest możliwość zorganizowania nieodpłatnej zbiórki (są firmy które nieodpłatnie odbierają taki odpad). Ja też jestem z łódzkiego i u mnie raz na jakiś czas zabierają, opony, folie, elektronarzędzia, sprzęt RTV i AGT itp. Jak poruszyliśmy temat odpadów, to odpadem też są opakowania po środkach ochrony roślin, które należy zwracać do sprzedawcy u którego nabyliśmy dany środek. Mamy obowiązek i zarazem prawo do oddania takich odpadów, moim zdaniem koszt utylizacji wliczony jest już w cenę środka, więc korzystajmy z tego. Jeszcze, aby nie mieć problemów w razie kontroli, możemy wziąć zaświadczenie o oddaniu odpadów niebezpiecznych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Z samochodowych opon możesz zrobić kwietniki, u nas to zeszłoroczny hit lata :D

dsc03745.jpg


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

szkoda truć środowisko ale zdradze Tobie sekret boki nożem a protektor płką od metalu i rozciągaj żeby się nie zamykała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno82    5

Ja stare tylne opony ciągnikowe poprzerzynałem piłą spalinowa do drewna ,oczywiście drutów nie przecinałem tą piłą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Z opon można zrobić poidła dla drobiu np. kur, gęsi albo kaczek, najlepsze są tylne ciągnikowe bo duże i dużo wody wchodzi, trzeba je przeciąć po środku wzdłuż i gotowe. Sam bym chętnie przygarnął opony na kiszonkę, a tak to muszę ziemią okrywać.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilek2000
      Cześć wszystkim! Mamy w planach budowę płyty drugiej płyty obornikowej w gospodarstwie. Chciałbym Was zapytać jak wygląda prawnie budowa takiej oraz czy mój pomysł z płytami ma sens. Płyta ma mieć wymiary 6m;4.5m;1.5m, pomysł jaki się narodził to zrobienie jej z płyt drogowych (1.5m w ziemi i 1.5m nad ziemią, (płyty mają wymiar 3;1.5) Około 40m3. Chciałem na początku wykopać "L" usadzić płyty, a na końcu wybrać ziemię i pod spadem wylać płytę. 1.Jakie dokumenty i pozwolenia będę musiał załatwić? 2.Od czego zacząć biurokrację? 3. Czy taka płyta spełni wymagania co do szczelności płyty? 4. Czy przy płycie obornikowej musi być zrobione szambo? Szambo posiadamy przy starej płycie oraz osobne przy chlewie, ale czy w przypadku nowej płyty muszę mieć osobne szabo. 5. Czy musi być robiony projekt czy można to zrobić na zgłoszenie np. zmniejszając na początek wielkość płyty, a później dodając elementy do "L" Nie wiem jak się za to zabrać dlatego pytam, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Przez 5714mf255
      witam wszystkich mam takie pytanie czym ogrzewacie domy zima stoję przed wymiana kotła i szukam wydajnego a zarazem w miarę taniego rozwiązania.
    • Przez Marcin133
      Witam. W związku z bardzo drogim opałem myślę nad ogrzewaniem domu pompa ciepła. Proszę użytkowników którzy już posiadają lub myślą o założeniu o wypowiedzenie się w temacie. Jakie pompy polecacie itd. 
    • Przez pawelxx
      witam, planuje utwardzi. podworko betonem b25 który będzie zatarty na gładko jak myślicie czy warstwa 15 cm wystarczy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj