Parmas

Claas Arion 430, Case Maxxum 110, Zetor Forterra 115, New Holland T6.120

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Parmas już dawno poszedł gdzie indziej szukać rady a wy dalej to samo.

 

Każdy sprzęt dobry, który się nie psuje. Jednego stac wydać 200 tyś zł drugiego 10 tyś zł, a 3 kupi za 1mln zł i nie ma co zmieniać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki21    35

Gregor co Ci jęczy?

Może filtr od hydrauliki trzeba wymienić?

Spalanie w orce 17-19l/ ha w ciężkiej ziemi? Szacunek. tylko co rozumiesz przez ciężką ziemię? Glinę/ił na której pług z maksymalnie twardym zabezpieczeniem i tak odgina się do tyłu?

Mam dwa NH. Nie mogę powiedzieć, że są wzorami bezawaryjności. Ale dochodzę do wniosku, że na moje ziemie i na posiadane maszyny musiałbym mieć 50KM więcej niż producent zaleca. Jak NH nie będzie katowany na granicy wytrzymałości to polecam. W przeciwnym razie albo kupić większy, a jak na granicy to tylko JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@yarpen12 A widzisz kolego, ja miałem okazję tylko przez chwilę pojeździć na dość ostro zakrapianych pokazach to i może złe wyobrażenie mam.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Jak to mówią gdzie rejon tam marka więc nie ma co się kłócić u nas rządzi JD , Zetor , Class się pojawia a Nh jest mało no jeśli wam chodzą Nh to ja nie mam nic przeciwko każdy bierze to co uważa za dobre my możemy tylko podpowiadać a wybór będzie kupującego ale to nie znaczy że u nas takie rządą marki to ze innych nie ma kto wie co będzie no jak narazie chyba Nh pod sprzedażą ciągników rządzi czy to się już zmieniło ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@fartrac675dt Najwięcej sprzedało się JD i zetorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Coś widocznie pokręciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hym mój kolega  itp . Wiec powiem tak nie mam żadnego z tych traktórów ale sąsiedzi mają zetora hsx130 pracuje z 4 potingera na 120 hektarów jako głowny traktor , kolejny ma case cvx 140 km na 70 hektarów pracuje z 4 uni a następny new holand t6 110 km czy tam 115 pracuje na 100 hektarach z 4 potingera  i ciekawostka kolega tez ma deutz fahr i okoóo 100 hektarów płóg 3. Spalanie z tego co mówią to każdy pali podobnie okoóo 20 litrów na hektar ale praca jest zaupełnie inna zetor jest lekki i podrywa mu przód chociaż ma balast deuzt sie dławi jak ciele po porodzie holand śmiga ale braknie mu mocy w niektórych momentach a z nowu case idzie jak burza ale jest wiekszy wiem tez że pali bo i własćiciel to mówi jasno i głośno . Ale jest to potzerny traktor. Tak nie mam żadnej z tych maszun jeźdzę farmtrack(ami) ale gdy bedę kupował to wezmę jednak holanda bo to to samo co case tylko że tańszy.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nie to samo co case i nie koniecznie tańszy, często case z takim samym wyposażeniem jak nh wyjdzie taniej, i nh z takim samym wyposażeniem jak case wyjdzie drożej, jak bedziesz z góry zakładał że nh tańszy to możesz przepłacić czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj