Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek_407

regenerować czy kupić nową?

Polecane posty

Witek2010    32

A co oznacza brązowy dym jeśli przy "gazowaniu" się pojawia?

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

zbyszekbrzuze    125

piotrek_407 Ten drugi to jest właśnie to, tylko żeby to nie była pusta rurka, bo na zdjęciu nie widać. Ten pierwszy to nie od Władka!

Edytowano przez zbyszekbrzuze

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kuba12345
      Witam... Czytam forum i zauważyłem że każdy co jakiś czas wymienia olej w pompie paliwowej ja od kąd pamiętam to chyba nigdy nie był wymieniany gdzie trzeba odkręcić żeby go spuścić gdzie jest wlew do oleju i jak sprawdzić czy jest już wystarczająco a no i oczywiście jaki olej najlepiej prosił bym o jakieś foto.
    • Przez dwaa91
      Witam. mam prolem z wymianą pompy w ltz 55a. Czy trzeba ustawiać rozrząd po wymianie? Da się tego uniknąć? i jak ją w ogóle wyjąć? wystarczt rozkręcić wszystkie widoczne śruby czy trzeba rozkręcać to koło ze ślimakiem?
    • Przez wodnik_1974
      Witam . w moim zetorku rozleciala sie pompa i nie nadawala sie do regeneracji to w zakladzie regeneracji podpowiedzieli ze od 360 pasuje bez problemu . zregenerowalem wiec od 360 i ustawili ja na wyzsza wydajnosc taka jaka powinna byc . problem sie zaczol z ustawieniem poczatku wtrysku . najblizszy punk jaki uzyskalem wycinajac zabki na zembatce i przestawiajac sprzegielko to okolo 25 stopni wtrysk przed gmp. inne ustawienia to nawet przrstawiajac sprzegielko o jeden zabek daja duze roznice nie do opanowania. pozostaje jeszcze proba kombinacji na rozrzadzie . czy moze ktos przerabial ten temat w podobnym ciagniku i co mozna jeszcze wykombinowac by ustawic poczatek wtrysku na okolo 20 stopni.
    • Przez promokator
      Witajcie, oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Teraz ją montuję do ciągnika i co się okazuje.... obracam wałkiem pompy i nie widać paliwa na króćcach, odpowietrzyłem pompę (śrubka pomiędzy dwoma króćcami na górze sekcji) i paliwo się pokazało, ale tylko na pierwszym króćcu, na drugim sucho. I co teraz, czy tak długo pompować pompką ręczną i odpowietrzać sekcję, aż pojawi się paliwo na drugim króćcu? Czy ..... no właśnie, co?

Pomocy....
    • Przez bronx
      Witam wie ktos moze jak ustawic pompe wtryskowa i zapłon w case jx 70?