Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adam1996    0

jaka jest masa tego john deera i czy mechanik który się zna na ursusach da sobie w razie problemów z nim radę chodzi mi o to czy nie posiada zbyt wiele elektroniki ? Jakieś konkretne modele fendta ? Fajnie by było jeśli wypowiedział się jakiś właściciel tych ursusów czy też valtry(valmeta). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Mam valtre 6550 i robi to co mocniejsze ciagniki. Wielkosc jak w innych markach 6 cyl bardzo zwrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

Jeśli chodzi Ci o john deera 2650 to ma jakieś 3.8tony bez obiadków obciaznikow, tam jest bardzo mało elektroniki, wszystko mechaniczne, żadnych elektro zaworów, cały katalog części jest na Internecie darmowy, wszystkie instalacje, dosłownie wszystko. Jeśli kumaty mechanik to sobie poradzi tak uważam, on jest mega zwrotny, to też jego plus, https://m.youtube.com/watch?v=BrBKjyrRlXA zobacz tutaj masz więcej danych

Edytowano przez kundys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

Ma konsole od tura także uważał bym przy kupnie takiego bo może miec sprzęgło dupnięte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

Jaki ciagnik wybrac na 25ha ornego plus 7ha łąk? Ma to byc nowy ciagnik na modernizacje 110 120km. Najblizej mam do dilerów case , new holland i steyr.  4 czy 6 cylindrów?

Cena do 250 tys brutto

Edytowano przez marianop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

 

Jaki ciagnik wybrac na 25ha ornego plus 7ha łąk? Ma to byc nowy ciagnik na modernizacje 110 120km. Najblizej mam do dilerów case , new holland i steyr.  4 czy 6 cylindrów?

Cena do 250 tys brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianop    3

 

Jaki ciagnik wybrac na 25ha ornego plus 7ha łąk? Ma to byc nowy ciagnik na modernizacje 110 120km. Najblizej mam do dilerów case , new holland i steyr.  4 czy 6 cylindrów?

Cena do 250 tys brutto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek9191    0

Witam kolegów.

Chciałbym się dowiedzieć jaki ciągnik pasuje na 20 ha mam 15 ha ziem i 5 ha łąk.

Myślałem nad Massey Ferguson 3060, Ursus 5714 i Ursus 914 lub 1224.

Znam wady i zalety tych ciągników więc myślę że mi pomożecie. Będzie to główny ciągnik w gospodarstwie czyli będzie orał agregatował i siał.

Na traktor chiałbym przeznaczyć do 45 tyś

Musi posiadać min 75km i 4x4 :)

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek9191    0

Kilka lat temu miałem ofertę kupić 5714 za 35 tyś z firmy logistycznej chodził tylko przy pługu do odśnieżania ale wtedy nie zajmowałem się aż tak gospodarką więc nie kupiłem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

jest już obszerny temat ciągnik na 20ha po co kolejny gdzie jest moderator niech połączy


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

Zastanów się kolego nad renault 110.54 albo coś w tym stylu dobre maszynki mój brat na wiosnę kupił robotę robi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thomas015    2

Witam, ja także mam podobny problem. Posiadam gospodarstwo o powierzchni ok 30 ha ( planuje systematycznie je powiększać) większość areału jest na glebach I i II klasy, dotychczas pracowało na nim dwa ciągniki Zetor 5211 i Wladimirec T-25. Na ten sezon planuje kupić większy ciągnik i myślałem nad Ursusem 1224 i chciał bym poznać Wasze opinie czy to dobry pomysł i jaki pług i agregat wybrać do tego Ursusa? 

  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Po 1 nigdy nie istniało i nie będzie istnieć pojęcie maszyny bezawaryjnej, kto tak myśli jest po prostu głupi

Po 2 w używanej maszynie patrz bardziej na stan niż na markę

Po 3 Proponuję popatrzeć coś innego niż ciężka seria, to już taka ostateczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

ale mam też fendta i valtrę a bez awarii to u mnie przepracował ponad 4000 mtg od chwili zakupu

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj