Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubu365    1

spalanie w turze 4-5 l na godzine a w plugu 8-11 l na godzine

Wielki fan case jx/new holland td

Wiadomość z agroFakt.pl

Grabcio    23

No to dobrego Ursusa lub Zetora w tych pieniądzach kupisz.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

malina3    1

mam zamiar kupić ciągnik do agregatu i pługu 4 obrotowego co mi doradzacie w cenie do 50 000zł.

kubu365    1

mf 3080 6 cylindrów 100km powinien sobie poradzic z 4 obrotowymi co do skrzyni to jest mit wyssany z palca <_< nie wiem czemu ludzie wierza w kazde slowo ktore moze byc nieprawda i dalej roznoszą plotki :huh:

piotrb14    187

tak chłopie kup sobie ciągnik z niesprawnym womem i potem grzeb za przeproszeniem *** wie gdzie. Jak kupywać to coś w pełni sprawnego i sprawdzonego. Jak to mówią każdy swój ogonek chwali. Ale nie podobają mi się opinie typu mf to złom kup case a drugi powie case to złom kup mf. Jak można oceniać coś z czym nie miało się styczności i nie miało się tego

Edytowano przez piotrb14

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Kup renault to są mocne traktory :D

kubu365    1

jak nie bedzie ci nic pasowalo to najlepiej kup sobie nowego belarusa 820 :rolleyes: zawsze to nowy i ma malo elektroniki

kombinator18    18

Panowie nie kup sobie to kup sobie tamto, sasiad ma wuja ktory ma stryja ktorego dziadek slyszal ze jest bee <_<

Konkrety Panowie.

Po 2 zaloze sie ze jest juz na pewno pare takich tematow.

A jak niema to szukam informacji o danym ciagniku i tam sie dowiaduje co i jak a nie poradzcie mi ;)

Na pewno musi to byc Ciagnik okolice 100 km.

Jaki ten agregat ?

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

mister    46

Kolega wyżej dobrze zauważył... co powiesz na zetora seri XX45? I za te pieniądze już powinno coś sensownego być. Bo moim zdaniem za dobrą Renie trzeba dać troche ponad 30 tys...

jacek234    0

ale zetor i ursus to podobno smoki. Koledzy powiedzcie bo zastanawiałem się na reno 9514 ciekawe czy on spali mniej od MTZ 82.

Kameleont25    75

Kup sobie ursusa 1614 to ci napewno będzie chodził w tym pługu i będziesz napewno zadowolony z niego, oczywiście jak go kupisz w dobrym stanie a nie jakiegoś złoma.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez klocek1231
      Witam, od niedawna jestem właścicielem Zetora Forterry 11441. W gospodarstwie posiadam jeszcze 2 inne ciągniki. Skrzynie w tych ciągnikach zalane są olejem Agrol U.  Tu pojawia się pytanie, czy olej ten nadaje się do tego Zetora? Czy uzywa ktoś w takim zetorze taki olej przez dluzszy czas?
      POZDRAWIAM
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
    • Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc
    • Przez zetor7045xD
      Cześć mam pytanie odnośnie odpalania Case MX 100c( 4cyl perkins). Rozkładam już ręce ponieważ zmiana akumulatorów nie pomaga. Chodzi o to że zakręci dosłownie 6-8 razy i akumulator rozładowany. Tak samo z prostownikiem rozruchowym (840a) pare razy  kręci i nic. Akcja sie dzieje przy temperaturze poniżej 0. Nie wiem czy silnik coś blokuje jakaś pompa czy coś ? Dziwne jest to że od razu  akumulator pada. Dodam że  akumulator ma 180ah i 1000a. Rozrusznik jest po regeneracji ale nic nie zmieniło. (wymienialiśmy już na inne szybko obrotowe bez efektu) Inne ciągniki w gospodarstwie Zetor czy Ursus można kręcić i kręcić i nie rozładowuje on akumulatora. Miał ktoś  może podobny przypadek albo wie może co jest przyczyną ?(silnik jest po remoncie i przed remontem był ten sam problem)