Skocz do zawartości

Polecane posty

Ferdek07    62

w farmtracku est najtańsza klima, bo w proximie blisko 8 tyś cenią w zachodnich podobnie a w f 4 tyś to tylko z klimą zamawiac

jasiekt    0

z tąklimą to sorry pomyliło mi się :D teraz sprawdzałem ceny to kokosztuje 5400 ale i tak sie opłaca u konkurencji jest znacznie drożej,a jak by się ją kupowało to itak by pewnie dali jakiś upust

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak kupisz Farmtraca to będziesz miał tani serwis...

Wiadomość z agroFakt.pl

drzewis98    8

jak chcesz kupić to kup u Borysiaka z Brodnicy ludzie z całego województwa przyjeżdżają brać maszyny ja jak kupowałem to z szerszymi laczkami i 2 rzeberka na obciążniki to dałem za niego 97 tys.

elwis2    11

U5024 z kabiną KSO6 bym ci polecił,to jest całkiem inny traktor niż 45 albo 53 ,komfort i kabina lux,biegi z boku,no większy udzwig ma!

kris14    259

Obecnie 5024 jest dostępny z kabiną K07S, a na targach w Kielcach był pokazany z kab. SPS06 czyli taką jak w 7524 z klimatyzacją...

pablo21    26
Obecnie 5024 jest dostępny z kabiną K07S, a na targach w Kielcach był pokazany z kab. SPS06 czyli taką jak w 7524 z klimatyzacją...

A ma ktoś jego zdjęcia? W kabinie i na zewnątrz klima w standardzie??

elwis2    11

Pewnie że idzie kupić 5024 z kabinąSPSO6,założymy się, jak to mówią "klient nasz pan"!

Olik    0

No nie wiem, nie wiem jak to jest z tymi kabinami ale moim zdaniem dla jednego zwykłego klienta nie będą zmieniać całej oferty i robic wyjątków.

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No nie wiem, nie wiem jak to jest z tymi kabinami ale moim zdaniem dla jednego zwykłego klienta nie będą zmieniać całej oferty i robic wyjątków.

Jak by sporo dopłacił to by zmienili...

Olik    0

Tak a za to co mu zaśpiewają i dopłaci to wziąłby pewnie lepszą markę ciągnika...

Gdzie tu sens, gdzie logika?!

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niektórzy sa tacy co się uprza i dopłacają.... :D

drzewis98    8

nie przesadzaj ciągnik to nie samochód jak ci zależy na wyglądzie i komforcie to skuś się na zachodnią markę np:fendt, claas,

elwis2    11

Nie trzeba wcale dopłacać,o tym jaki chcemy traktor decydujemy my,dużo zależy od dillera jakie ma wejścia w ursusie i układy z nimi i wcale niemuszą zmieniać oferty.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
nie przesadzaj ciągnik to nie samochód jak ci zależy na wyglądzie i komforcie to skuś się na zachodnią markę np:fendt, claas,

Komfort z pracy zawsze musi być...

Olik    0

Tylko, że jak założyciel tematu z góry daje nam do obmówienia ciągniki niższej klasy czyli z tego wynika, że nie ma on za dużej sumy jaką może wyłożyć na ciągnik więc nie możemy mu wciskać czegoś lepszego, tak jak Ty piszesz zachodniego. :D

bobert21    0

Na te 30 ha potrzeba Ci az 100 koni?? Moze Forterre 9641 tansza niz konkurencja a za roznice bedziesz mial juz chociaz troche na TURa i osprzet. Jedyna wada w zetorach to to ze nie maja rewersu elektrohydraulicznego. ;)

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

ralfMTX140    3

JD najdrozszy zgadza sie. Claas jak by ktos nie wiedzial ma silnik JD a MF ma Perkinsa. Ja napewno bym ciagnik z silnikiem Perkinsa nie kupil. Trzeba na nie bardzo uwazac aby sie nie przegrzaly i sa bardzo czule na wszystko. Claas bedzie tanszy od JD a jakosc nie bedzie wiele nizsza. Malo ludzi je ma ale jak maja to saobie bardzo chwala. Ja akurat mam zamiar kupic Claasa 200 km z silnikiem JD i skrzynia ZF i nie obawiam sie tego. Uzywany jest tanszy od JD (ta sama moc mtg) o 20 tys euro wiec ja wybieram Claasa.

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

rafal0412    0

Witam

Macie jakies propozycje po głowie chodzi mi New Holland ale nie wiem jaki a słyszałem np złe opinie na temat TDD

ralfMTX140    3

Za 120 tys to jedynie kupisz najprostrszy TD90D lub TD95D one wlasnie kosztuja ok 120 tys

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

zetor    3

proxima bedzie rozsądnym wyborem a ten case to juz całkiem niezła maszynka wiec tez sie nad nią powaznie zastanów

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

bobert21    0

Ale case jest lzejszy i wogole nawet hakow nie ma i podnosnik tez ma slaby a proxa to chyba najlepszy wybor

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez klocek1231
      Witam, od niedawna jestem właścicielem Zetora Forterry 11441. W gospodarstwie posiadam jeszcze 2 inne ciągniki. Skrzynie w tych ciągnikach zalane są olejem Agrol U.  Tu pojawia się pytanie, czy olej ten nadaje się do tego Zetora? Czy uzywa ktoś w takim zetorze taki olej przez dluzszy czas?
      POZDRAWIAM
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy olej silnikowy polecacie?
    • Przez Pawel89pl
      Witam . Od jakiegoś czasu zastanawiam się na stworzeniem budynku w którym można przechowywać zarówno płody rolne jak i maszyny rolnicze .  Interesuje mnie hala o wymiarach mniej więcej 12 na 20 metrów . Teraz tak na rynku jest dość  duża rozbieżność cen . Hala  blaszana w ogłoszeniach wychodzi około 50tys zł a hala z  konstrukcji stalowej to już koszt około 70-80tys  . Czy ktoś coś doradzi ?  Z góry dzięki za pomoc
    • Przez zetor7045xD
      Cześć mam pytanie odnośnie odpalania Case MX 100c( 4cyl perkins). Rozkładam już ręce ponieważ zmiana akumulatorów nie pomaga. Chodzi o to że zakręci dosłownie 6-8 razy i akumulator rozładowany. Tak samo z prostownikiem rozruchowym (840a) pare razy  kręci i nic. Akcja sie dzieje przy temperaturze poniżej 0. Nie wiem czy silnik coś blokuje jakaś pompa czy coś ? Dziwne jest to że od razu  akumulator pada. Dodam że  akumulator ma 180ah i 1000a. Rozrusznik jest po regeneracji ale nic nie zmieniło. (wymienialiśmy już na inne szybko obrotowe bez efektu) Inne ciągniki w gospodarstwie Zetor czy Ursus można kręcić i kręcić i nie rozładowuje on akumulatora. Miał ktoś  może podobny przypadek albo wie może co jest przyczyną ?(silnik jest po remoncie i przed remontem był ten sam problem)