Polecane posty

bizon58v2    0

a case jx 70 , 90 cena 70 tys 3 letni bardzo dobre ciągniki


na 6 ha mtz 82 a gdy przejme gospodarstwo chce je powiększyć do 40-50 ha i kupić ursusa 914i c360 3p oraz bizona zo 56 lub bs z110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

A mam takie pytanko, mianowicie; z czego wynika zwiększenie mocy ciągnika przy takiej samej pojemności i liczbie cylindrów????

Tzn. np. z tymi JD, silnik 3 cylindrowy taka sama pojemność a jest dostępny z 55, 65 i 75 KM????

I z czego wynika różnica w cenie jeżeli jest to ten sam silnik, skrzynia, no i w ogóle wyposażenie czy kabina jest ta sama a różnica w cenie sięga często kilka-kilkanaście tys????????

 

Mają inne oprogramowanie w sterowaniu silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie zakup tego ciągnika http://otomoto.pl/fe...rio-A84217.html lub tego http://otomoto.pl/fe...bdb-A72893.html

Prosze o pomoc mianowicie chciałbym wiedzieć czy jest wart jechania i ogladania go wiem ze na zdjeciach malo widac .

Czy słyszal ktos o tej firmie DAN POL

Czy ciagnik da sobie rade w 30+ hektarowym gospodarstwie ziemie lekkie smigał by z pługiem 3 skibowym agromasz , rozsiewacz , opryskiwacz 800l zawieszany , agregat uprawowo siewny 3m talerzowy agromasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

witam dołączam się do tematu bo mam podobny problem tylko ze biorę ciągnik na MR ma to być ciągnik pomocniczy głównym ciągnikiem w gospodarstwie jest zetor proxima 8441 szukam pomocnika ok 70km ma być oszczędny i mało awaryjny ciągnik będzie do opryskiwacza(600l) transport siewnik i z kombajnem ziemniaczanym Grimme na oku mam 3 modele które postawił bym w czołówce DF agroplus 310/320

claas Elios 210

MF 3625

może coś innego proponujecie tylko nie NH nie mam dobrego zdania o tych ciągnikach mam znajomego w serwisie to mi opowiadał nie mówię że inne marki są idealne potrzebuje ciągnika bardzo oszczędnego i mało awaryjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

same explorer 110 lub 100:P

cos z deutza fahra case ma tez calkiem dobre ofery na allegro posprawdzaj sobie jesli mf to bez elkroniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93
Patryk1222    136

Ja mogę wam polecić ursusa 1222 do orki/grubera (jest dość ekonomiczny ok 9 litrów na 1 h z czego przeoram lekko ponad hektar) mam takowego w pługu radzi sobie doskonale w pełni wykorzystana moc to z 5x 35 idzie jak burza, gorzej jest w terenach podmokłych bo przód odrazu siada i trzeba uciekać na roli też nie ma rewelacji ponieważ wcina się mocno w role.Do transportu po drogach jest idealny dobrze się go prowadzi (nie to co 4x4 że idzie jak smok)ma miekka oś przednią i dużą moc.Jak masz zamiar kupić to radzę kupić z silnikiem raczej do remontu który jak wyremontujesz i jak zadbasz o niego posłuży ładych pare lat a reszta w przyzwoitym stanie mysle że do 25.000 kupisz spokojnie a 5-6 na remont silnika(nie wiem ile teraz remont dokłądnie) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryszes    0

Ja na 32ha mam Pronara 1025a i jestem zadowolony choć mógłby być on inaczej zrobiony, chodzi mi tutaj o skrzynię biegów. Pronar jest wysoki, strasznie nim buja na dziurach. Ciągnik ma 105km i daje sobie radę, jestem z niego zadowolony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

witam dalej nie wiem co wybrać co powiecie na temat claasa jest to silnik 4 cyl będzie więcej palił w lekkich pracach od konkurencji deutz ma trochę małą kabinę i słyszałem ze jest mułowaty i słaby jak na te 80km może MF będzie bezawaryjny i oszczędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trigo    0

Posiadam Case'a 5130, pracuje on na 30ha, ciągnik do pras, uprawy ziemi, i innych cięższych prac, jestem z niego zadowolony, z paleniem nie jest źle - pali adekwatnie do pracy i jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryxD    1

MASSEY FERGUSON 3125 moze byc

ile pali na 1 ha ??

a jaki ciągnik do niego pomocnicy który za duzo pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krol17    0

Mam gospodarkę nastawioną na produkcje mleka mam 30 krów 35 ha głównie trawa i kukurydza.

Potrzebuję ciągnika z ładowaczem czołowym cena do 100 tyś.

moc od 75 do 90 km.

muślałem nad belarusem lub ursusem.

Co byście polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj