Polecane posty

kubu365    1

spalanie w turze 4-5 l na godzine a w plugu 8-11 l na godzine


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

mam zamiar kupić ciągnik do agregatu i pługu 4 obrotowego co mi doradzacie w cenie do 50 000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

ja nie wiem ale może jakiegoś MF 3080 albo pochodne napewno znalazłoby sie na allegro kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

mf 3080 6 cylindrów 100km powinien sobie poradzic z 4 obrotowymi co do skrzyni to jest mit wyssany z palca <_< nie wiem czemu ludzie wierza w kazde slowo ktore moze byc nieprawda i dalej roznoszą plotki :huh:


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

 

 

tak chłopie kup sobie ciągnik z niesprawnym womem i potem grzeb za przeproszeniem *** wie gdzie. Jak kupywać to coś w pełni sprawnego i sprawdzonego. Jak to mówią każdy swój ogonek chwali. Ale nie podobają mi się opinie typu mf to złom kup case a drugi powie case to złom kup mf. Jak można oceniać coś z czym nie miało się styczności i nie miało się tego

Edytowano przez piotrb14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Kup renault to są mocne traktory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Dlaczego założyłeś dwa takie same tematy ? Zróbcie coś z tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

jak nie bedzie ci nic pasowalo to najlepiej kup sobie nowego belarusa 820 :rolleyes: zawsze to nowy i ma malo elektroniki


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Panowie nie kup sobie to kup sobie tamto, sasiad ma wuja ktory ma stryja ktorego dziadek slyszal ze jest bee <_<

 

Konkrety Panowie.

 

Po 2 zaloze sie ze jest juz na pewno pare takich tematow.

A jak niema to szukam informacji o danym ciagniku i tam sie dowiaduje co i jak a nie poradzcie mi ;)

Na pewno musi to byc Ciagnik okolice 100 km.

Jaki ten agregat ?


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Kolega wyżej dobrze zauważył... co powiesz na zetora seri XX45? I za te pieniądze już powinno coś sensownego być. Bo moim zdaniem za dobrą Renie trzeba dać troche ponad 30 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek234    1

ale zetor i ursus to podobno smoki. Koledzy powiedzcie bo zastanawiałem się na reno 9514 ciekawe czy on spali mniej od MTZ 82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Kup sobie ursusa 1614 to ci napewno będzie chodził w tym pługu i będziesz napewno zadowolony z niego, oczywiście jak go kupisz w dobrym stanie a nie jakiegoś złoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj