Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mrup    0

1) pług do odśnieżania

2)wolał bym nowy ale jak coś fajnego to może być do 5 lat

3)5-10 tys można ale wolał bym w tej kasie

4) 80-90 tys netto dotyczy tylko ciągnika

Myślałem jeszcze sprzedać 2048 i to dołozyć do nowego ale mi go trchę szkoda ma dopiero 6 lat i fajnie śmiga, albo wymienić z dopłatą ale to chyba nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic290    1

Może Zetor Proxima 65 lub 75 ? cena może troszkę wyższa ale to nowy traktor. Tuza do pługa też widziałem na allegro do niego (nawet nie drogo) bo oryginalny jest bardzo drogi. A jak będziesz już kupował Zetora to tura też kup Zetora i od razu z nim bo ja kupiłem polskiego tura to masakra.. :/ Zetor jest prostym traktorem i dość tanim w utrzymaniu(komplet filtrów i olej do silnika ok. 1000zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

a poco ci przedni tuz toż jak będziesz miał tura to do niego też można dokupic pług . i poco się wpedzac w koszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

No z tym tuz-em z przodu to po to bo myślę dorabiać coś w zimie na odśniezaniu...

i myślałem że taki zestaw będzie pewniejszy....

a ile może kosztować taki zetorek....????

A co myślicie o tych JD 5065E, 5075E z polską kabiną??? Nadają się na główny ciągnik czy nie bardzo???

a np farmtrak 675 DT czy JD 5075E????? A może jeszcze cos innego..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juljanking    0

Jeleń to pewna firma ale nie wiem czy warto brać go na taki areał, pomyśl na Hollandem td seria, zwrotne i naprawdę dobrze się nimi pracuje, a ten tuz z przodu to chyba jako bajer bo do odśnieżania to tur jest lepszy, pługiem zepchniesz na kupę a turem ładujesz w górę śnieg i zajmuje ci mniej miejsca na podworku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

no tak tylko że chyba nie bardzo tur się nadaje do odśnieżania dróg....?????

a gdzie mógłbym sprzedać takiego 2048 i ile on może być teraz wart????

Może są firmy które się zajmuja taką zamianą jak komis samochodowy?????

a poza tym to jeszcze u mnie na tych 20ha jest ponad 50 działek... i myślałem zeby zaoszczędzić na dojazdach i zmianie sprzętu to załoze z przodu jeden, z tyłu drugi i nie muszę 2 razy jeździć........:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

koledze po prostu chodzi o to, że jak jedzie na pole to z przodu podpina jedną maszynę, z tyłu drugą i zmienia na polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

dokładnie "zetorek....." o to mi chodzi.....

a coś w temacie....???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam ja bym ci proponował używany ciągnik do 5 lat stary bo za nowe to często się płaci za folje na siedzeniu a ciągnik sam w sobie oprócz tego że jest nowy to nic nie ma ja bym ci proponował http://allegro.pl/mccormick-c-85-max-john-deere-deutz-fendt-ursus-i1513508508.html

http://allegro.pl/pronar-zefir-85-john-deere-fendt-new-holand-case-i1526880027.html

http://otomoto.pl/case-ih-jx-1100-u-A51899.html

z tych najlepszy wydaje mi się ten ostatni case bardzo długo by ci służył pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Ten McC to fajna opcja, poniewaz malo mtg ma zrobione i napewno bedzie bardziej ekonomiczny od tego Case.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Dlaczego będzie ekonomiczniejszy od case od też nie=należy do paliwożernych ciągników a moim zdaniem jest żywotniejszy od Mc i będzie lepiej służył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

jest jedno ale..... ja mam we wniosku na prow że mogę kupić ciągnik od 60 - 75KM a już marka nie gra roli.....

a np MF można kupić takiego do 5 lat i tych parametrów w podobnej kasie

, jaki ewentualnie model???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kony111    2

Case ma 15KM więcej, chociażby dlatego. McC jest równie żywotny, dlaczego sądzisz ze case bardziej?

Na MF nie bardzo się znam. Zastanow sie nad tym McC naprawde to jest godna uwagi maszyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

Nie mam pojęcia ile taki jest wart.....

Nie zajmuję się handlem.....

Nie chcę się wygłupić z jakąs ceną.....

Może Ktoś zasugerować ile on moze kosztować????

Ma 6-ty rok... śmiga jak nic......

W miarę utrzymany.. no wiadomo ideał nie jest ale styrany też.....

Zależy mi też na czasie bo chciałbym tą kasę dołożyć ewentualnie do nowegoo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

No widzę że się towarzystwo obraziło za te dodatkowe posty......??????

Myślałem tylko że może inne osoby przeglądaja posty na innych forach czy działach. Fakt regulaminu nie czytałem, no ale już wiem....

Więc co myślicie o tych JD trzycylindrowych serii E, czy to prawda że ta seria jest składana w Chinach??????

A co myślicie a takim ciągniczku:

Myślę że też fajna alternatywa...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Szczerze ? :) To tego całego Żubronia mozesz sprzedać po cenie złomu ;) I nie pisze tego zeby kogoś obrazić, tylko wiem co jeździ za płotem. Ty musisz naprawde o swojego dbać skoro ci dobrze chodzi :blink:

 

Jak dużo osób będzie wiedziało co to za ciągnik to raczej go tak szybko nie sprzedaż ;)

 

 

Awaryjny, trudno dostępne części <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

No widzę właśnie jak o nim piszą...

No ale cóż..jak mam go oddać za grosze to wolę żeby stał u mnie...

Jak na razie nie mogę na niego narzekać i mam nadzieję że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrup    0

No fajny....a co z częściami zamiennymi????

A serwis??? Może ma ktoś ten ciagnik i może napisać pare zdań na jego temat???

On też ma 3 cylindry,jak byście mieli wybierać między tym a JD 5075E to który i dlaczego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

Bardzo fajny ten McCormick, i napewno 20ha by obrobił. Dokupisz do niego pług 3skibowy obracany i bedzie smigał :)

 

A nad JD tez mozna pomyśleć tak jak wyzej kolega pisze. Nie znam cen ale seria M jest chyba na Twoją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Widze ze koledzy dobrze myslicie ale nie wiecie co doradzic za taka kase.Tez jestem w fazie wyboru ciagnika , bardzo spodobal mi sie NH T4 powerstar w sam raz zeby zastapic poczciwa 30 albo tego jak mu tam ... Prawdopodobnie najbogatsza wersja bedzie kosztowac 140 tys .

 

 

 

kilka linkow

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=pl&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.pl&sl=auto&tl=pl&twu=1&u=http://agriculture.newholland.com/us/en/About-New-Holland/powerstar/Pages/powerstar.aspx&usg=ALkJrhiCZtjJPWaIa_H_FDYAsQqmOZGBQA

 

http://www.landwirt.com/Videos/

 

http://www.maszyny.dlafarmera.pl/index.php/premiery-2010/280-nowy-new-holland-t4-powerstar


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszek    0

Tez fajny ten NH :) Czytałem o nim niedawno w gazecie. Moze kosztować 140tys ale netto chyba.. bo cos tanio mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj