Polecane posty

Marcin92    0

Za około 110 tys to zetora proxime 8441!

 

 

%% za post bez uzasadnienia

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1
Jaki ciągnik byście mi doradzili na ok. 34ha. Ciągnik miałby pracować przy turze, belownicy, itp. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Mam do dyspozycji ok. 100tyś. zł. Moc może być od 60 do 90KM.

 

z tego co piszesz, to w tym przypadku troche trudno dobrać NOWY ciągnik...

jak do tura to ja bym Ci polecał proxime power ale... cena to jest 130tyś zł brutto, a tura myśle że też byś chciał do niego...

napisz czy cena netto czy brutto, jak to jest z ładowaczem i czy nowy ma być ciągnik...

bo narazie cięzko troche dobrać sensowne rozwiązanie, a moge pomóc

pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Ciągnik ma być nowy. Cena brutto, a tura mam ze starego ciągnika( miałem MF ). Jak nie będzie pasował to wujas mi go przerobi, bo robi tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeti    0

witam, chcialem sie spytac jaki byscie mi radzili 90km,

 

 

bo nie wiem z jakiej marki wziąć na 26 ha,

 

 

musi mieć dobre wyposażenie i może byc do 300 000 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

300 000 netto ?

 

 

Skoro masz tyle kasy to nie pozostaje ci nic więcej tylko jechać do obojętnie jakiego dilera i się zapytać :) na pewno ci doradzi :)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Skad ty 300 000 netto z 26 ha masz? Jesli az tyle to wydania to mozesz sie pobawic w wyliczanke i kupic sobie jaki chcesz :), A na powaznie to uderzaj w lepsze zachodniaki, fendt 309 vario, john deere 6230, MF 5445. Do koloru do wyboru...


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Jak taki kasiasty jestes to walnij sobie FENDTA 308 CI Vario, bardzo ladny ciagnik i cena nie wygorowana :) I cos mysle ze z ta kasa to wkrecasz nam bajke ;/


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeti    0

@kobra89

ale ja biere na prow to mam 150 000 a unia reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Tak ale wez chwilke sie zastanow co ty mowisz ja mam 35 ha gospodarstwo i biore ciapaja za 130 niecale i nierozumiem co za sens ladowac tyle kasy i siedziec kieszenia w banku. Nie gniewaj sie za moja wypowiedz ale przemysl to co ty mowisz. Ja w swoim wypadku biore sprzety za swoja kase. Staram sie uniknac 12% kredytu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

@Yeti -pisz posty od samej góry bo są po prostu rozwlekłe. Jeśli możesz to edytuj swoje posty i pisz w miarę logicznej składni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartez1221    0

300 000, dla mnie to porazajaca cena przy takim areale, ale może chłopak nie utrzymuje sie jedynie z rolnictwa!! A tak szczerze to życzyłbym wszystkim, żeby mieli tyle kasy na ciągnik z takiego areału, bo polskie rolnictwo choruje z dnia na dzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Ciekawe jak znajdziesz ciągnik do 100 KM w tej cenie do wniosku na modernizacje :) Moim zdaniem to taka prowokacja z kudłatymi łapkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liloboot    0

nie jest to prawda co piszecie że nie jest to możliwe ponieważ można nawet dostać ciągnik 180 km do specjalistycznej maszyny

np. agregat do formowania redlin na ciężkich glebach potrzebuje 160-180 km i nie ma zlituj. jak to dobrze uzasadni to da rade a ciągnik 180 km

z niezłym wypasem przy tym euro tak kosztuje

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

czytaj dokładnie... on chce 90KM za 300000 pln netto. Masz jakiś propozycje? Pozłacana deska, skórzane chlapacze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liloboot    0

słyszałem o desce rozdzielczej dla Paris H z diamentami to da rade ;) . fakt nie doczytałem o tych 90 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd6330    0

ja bym ci radzil wziąć deutz fahr k410 profi line

 

Ostrzeżenie za posty bez uzasadnienia!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriannn    0

U mnie śmiga 6014 i daje radę nawet :P Tylko byś miał problem bo to Ursus i pomimo że '99 rok to dużo w niego było włożone na naprawę. Z częściami też jest niezbyt dobrze bo jest to model nietypowy posiadający 82 km. Oczywiście jeżeli chodzi o orginalne części bo zamienników jest fuull ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

nie zakładam drugiego tematu bo nie ma sensu.

waszym zdaniem który ciągnik będzie bardziej odpowiedni do gosp. 30 ha? NH TD5050 + TUR(nie wiem zbytnio jaki) czy forterra 105 z turem no i może proxa 105z tur

forterra będzie trochę droższa. ziemie 4, 5, 6 klasa, 15 ha łąk, planowany byłby jakiś agregat uprawowo siewny i pług obrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Proponuje zetora forterre 105 na takim areał będzie w sam raz. U mnie w okolicy jest dużo nowych zetorów i nie sprawdzają się legendy że są takie awaryjne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

kusi mnie jeszcze TD5050 z turem ale on do pługa obrotowego i agregatu chyba jest za lekki.

 

a Ty o swojej proxie co możesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj