Polecane posty

Daniel215    1

Za tą cene możesz zakupić:

Case JX 95

New Holland TD5050

Zetor Forterra

Jakiegoś pronara np.P5 5135 :lol:

w zależności od tego jakiej mocy szukasz??????

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubertR    0

ja szukam czegoś co podniesie zestaw aktywny Famarol i uciągnie obracalny pług 4 skibowy. To chyba musi mieć ze 100 kucyków.

 

A znacie może ceny tych ciągników? Z góry dzięki

 

Staraj się edytowac post jeśli chcesz coś dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

no moc to nie wszystko, w takim przypadku ważny będzie uciąg, a tego JX i TD za wiele nie ma ze względu na stosunkowo niska masę, mała 4 obrotową to jeszcze u ludzi na lekkich ziemiach ciąga, ale aktywny zestaw Famarolu to będzie go nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Wszystkie ceny są na allegro, wystarczy tylko poszukać... :lol:

Mogłeś odrazu napisać z jakim sprzętem bedzie chodził , więc te ciągniki co zaproponowałem to odpadają, mocniejszy ciągnik za tą cene to jedynie forterre kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HubertR    0

ok dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Jakie mogę wziąć i czy w ogóle mogę wyposażenie do Forterry żeby się zmieścić w limicie? Szukałem na stronie zetora ale tam o wyposażeniu dodatkowym nic nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Jak już się zdecydowałeś że kupujesz to do dilera i go pytaj ile taki może kosztować ,tylko mów żę się rozgladasz i porównujesz ceny i wyposażenie. I nie daj po sobie poznać że zdecydowałeś się (handlaż może powiedzieć że rocznik 2008 upust 10000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek777    0

zastanawiam się jaki powinienem kupić ciągnik na 32ha mam juz 2 ursusy c-330 i 3512 zastanawiam się czy to ma być nowy czy urzywany jaki model i jaka powina być najlepsza moc na 32ha proszę o porady

 

Nie cytuj poprzedniego postu i pisz w pierwszym okienku!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek777    0

jak będę kupował nowy to tak a jak używany to nie

 

Nie cytuj poprzedniego postu i pisz w pierwszym okienku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

to kwestia za ile kasy... bo mozna od Fotona po Fendta wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

po co cytujesz poprzedniego posta skoro widać do kogo piszesz :) i z tego co wiadć to juz mod kilka razy cie upominał po drugie swoją odpowiedź piszesz w złym oknie


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

A z jakimi maszynami by pracował?


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja też mam dylemat, myślę żeby skorzystać z Prowu i zamienić 1012 na coś nowego. Naturalnym wyborem była by tu Forterra 10641. A może coś lepszego w porównywalnej cenie i taniego w utrzymaniu mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

co bys powiedział na pronara p5 ??? b. dobry sprzęt, jak na swoją klase, napewno lepszy bedzie od tej forterry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

A ja bym Ci probonował zetora proxime power 100 . Bardzo ciekawa propozycja . Lepsze wyposażenie od pronara p5 , gdyż ma elektrohydrauliczny rewers i 3 stopniowy powershift , i jest o 13 cm dłuższy od proximy plus . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem o Pronarze, ale jakoś nie jestem przekonany do niego. A on ma rewers, bo na stronie pronara nic na ten temat nie znalazłem. A co to jest ta Proxima power?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

nad tym czy elektrohydrauliczny rewers jest lepszy od mechanicznego, można byłoby sie zastanowić i polenizować :) w turze itp. pracach owszem, ale w ciągniku głównym-no nie wiem... (jeśli ktoś jeżdził ciągnikami z obydwoma typami rewersu to wie o co chodzi)...

 

co do 3-stopniowego powershiftu to racja, ze bedzie lepszy... tylko że to jest wszystko z zetora i nie wiadomo jak długo pochodzi... :)

 

wyposażenie nie koniecznie ma lepsze :)

 

my mamy tylko podawać propozycje, a Wielkopolanin@ wybierze to co uzna za lepsze dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

To wez sobie lepiej pod uwage jeszcze New Hollanda TD lub TL.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1
Też tak myślałem o Pronarze, ale jakoś nie jestem przekonany do niego. A on ma rewers, bo na stronie pronara nic na ten temat nie znalazłem. A co to jest ta Proxima power?

tak, pronar ma mechaniczny rewers... P5 to nie taki zły ciągnik jak sobie ludzie myślą, jest zbudowany na zachodnich podzespołach itd... to już nie to co np. 1025 itd :) zresztą jak bedziesz zainteresowany, to popytaj sie użytkowników tych maszyn, oni Ci powiedzą jak sie sprawują...

 

kobra89@ NH TL już nie produkują, teraz jest seria T :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
nad tym czy elektrohydrauliczny rewers jest lepszy od mechanicznego, można byłoby sie zastanowić i polenizować :) w turze itp. pracach owszem, ale w ciągniku głównym-no nie wiem... (jeśli ktoś jeżdził ciągnikami z obydwoma typami rewersu to wie o co chodzi)...

no ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić, co jest lepsze w rewersie mechanicznym... no może oprócz tego że mniej kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

mniej kosztuje i sądze że jest mniej awaryjny, oraz wytrzymalszy... ale poza tym jeśli cena byłaby taka samo to jednak wybrał bym elektrohydrauliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elektrohydrauliczny rewers delikatniej obchodzi się z trybami z skrzyni niż mechaniczny. Może źle to ująłem ale nie wiem jak to ubrać w odpowiednie słowa.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NH niestety odpada ze wzgledu na cenę. Oczywiście mógłbym takiego kupić i spłacać przez 3 lata, sąsiadom by oczy wyszły :) Ale to by zahamowało inne inwestycje, a w tej chwili od ciągnika oczekuje, żeby zrobił robotę i był tani. Jeśli się zdecyduje zmienić ciągnik to pewnie wypadnie na zetora, a którego? Chyba Forterra, ta proxima power prezentuje się nieźle, ale narazie jej niema w Polsce. A poza tym pierwsze egzemplarze są najbardziej awaryjne, tymbardziej, że będzie to po raz pierwszy montowana taka skrzynia w ciągnikach zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Jaki ciągnik byście mi doradzili na ok. 34ha. Ciągnik miałby pracować przy turze, belownicy, itp. Byłby to główny ciągnik w gospodarstwie. Mam do dyspozycji ok. 100tyś. zł. Moc może być od 60 do 90KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj