Polecane posty

Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Zacząć trzeba od tego że nie ma forterry 95 jak już to 100. U nas jest 130 na taki areał i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, za tą cenę bardzo dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodarhz    12

heh napisal gość ze zetor to badziew a proponuje belarusa :D no masz fantazje chlopie masz.
posiedz chwile w zetorze , później w farmtraku , pojezdzil gdzieś u dilera po placu i pewnie sama sie sprawa rozwiaze :D
nh ma za male gabaryty jako główny ciagnik , a wynalazkow typu tym to nie ogladaj bo skoro to ma byc główny ciągnik niech chociaż markę ma. jd jest duzo droższy (ostatnio widzialem na placu 110 km 180tys netto golas )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykDeere    0

Witam,

 

W tamtym roku kupiłem john deere 110km, za 170tyś netto(niecałe 210 brutto)

 

Jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer4255    1

Jakie polecacie ciągniki na 25ha. Gospodarstwo warzywne, gł. ziemniaki i kapusta. Ciągnik do ciężkich prac(orka, kultywator, Expom Vicher 3m). Fundusz do 180 tys. brutto.

Edytowano przez Farmer4255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Opłaca się wogóle na 25 ha. nowy ciągnik za 180 k. ? Wątpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agritrak    0

nie przesadzaj z ceną, ja moje 1025 w 2006 r kupiłem za 90 tyś nowy
jakaś 914 albo z nowszych to McCormicka lub Case MX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jak do ciężkich prac z ciężkimi maszynami to widze 2 opcje w tych pieniądzach:

1. Pronar 5340 - spokojnie dostaniesz go w pełnej opcji łącznie z przednim TUZem, obciążnikami i klimatyzacją: https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-pronar-5340-polbiegi-CID757-IDcMEm7.html#5af27f5036

2. Zetor Forterra  - trzeba szukac starego rocznika i wtedy jest szansa że się zmieści w tej cenie: https://www.olx.pl/oferta/zetor-forterra-100-96km-fabrycznie-nowy-ciagnik-gwarancja-18-miesiecy-CID757-IDbTAGP.html#a8fa5fb090

 

Oba te ciągniki mają standardowo montowane EHR z funkcją tłumienia drgań, oraz skrzynie z półbiegami pod obciążeniem i rewersem mechanicznym.

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

 

Witam. 

Rozglądam się za kupnem ciągnika z przednim napędem. Obecnie posiadam mf 590 bez przedniego napędu i z turem na mokrych łąkach trochę ciężko. nie mam dużego gospodarstwa ok 15 ha. Jaki polecacie? chcę wydać do 40000zł.  Co myślicie o tym ogłoszeniu?

https://www.olx.pl/o...tml#645c877915 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1996    0

Witam jak w temacie ciągnik ma pracować na 20 ha moc około 75 -100 km myślałem o 934 lub 1134 ale ostatnio znalazłem dobre opinie o valtrze co myślicie o tych ciągnikach a może ktoś ma jakieś inne propozycję. Ciągnik ma pracować jako główny być może później z turem (jeszcze to rozważam) kwota jaką chcę przeznaczyć to 45 tyś.  

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kundys    42

John Deera jakiegoś bierzesz pod uwagę? Szukasz 4 czy 6 cylindrów? Ja kupiłem na początku roku John Deera 2650 78km, jest jeszcze wersja 2850 86km, robi na 11ha, jestem bardzo zadowolony, typowo mechaniczny, bardzo zwrotny, ma super skręt, silnik też daje rade, hydraulika jest skomplikowana ale jesli kupisz zadbany i będziesz pilnował oleju to będziesz zadowolony, prawda jest taka jakiego byś nie kupił to będzie fajnie pracowal jeśli wcześniej ktoś o niego dbał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706

mam John deera 2140 na sprzedaż akurat. 35 tys bez tura lub 45 z turem i chwytakiem. w galerii są jego Zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixxion_agro    163

Ja także polecam john deera. Mam johna i jest zwrotny, silny, ma mocną hydraulikę, silny podnośnik, komfortowy. Zobacz w mojek galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj