Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cannonball    0

Wiec moim zdaniem poszukaj czegos z dalekiego wschodu(daleszego niz bialorus). Nie wiem o jaki Ci ciagnik chinski chodzi ale takie ciagniki ze "stajni" kubota to juz calkiem fajne rozwiazanie. Tylko nie wiem jak jest z cenami tych sprzetow .W mojej okolicy pracuja dwa takie i nie slyszalem zeby na nie narzekano. Na forum zreszta juz bylo troche o tych wynalazkach(o kubocie i innych markach). Pszukaj, poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

kubota jak juz to jest japonska i jej jakosc jest na rowni z zachodnimi ciagnikami wiec nic dziwnego ze nikt nie narzeka ale cena jest tez jak zachodnich.... japonia a chiny to dwie rozne bajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

A czy ja napisalem ze kubota to chinski sprzet ? Pisalem ogolnie o ciagnikach z tamtych stron. Czytaj ze zrozumieniem. Co do tych Chin to wlasnie nie wiem o jaki ciagnik chinski moglo autorowi tematu chodzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Też bym Polecił takiego Zetora jak na 25ha to wystarczy 7441 albo Kobuta me 8200 tylko jeśli chodzi o ciągnik z turem to w cenie 90tyś się nie wyrobisz z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

A może nh td80? w mojej miejscowości sa dwa i całkiem dobrzes się spisują...

cena niższa od proximy8441, spalanie napewno mniejsze a szybka skrzynia i rewers to standart B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

wez zetora.jak kupisz ruska to nie zarobisz na olej bo rzyga każdym jednym otworem B)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Tak mówią że Zetor to dużo pali ale na pewno spali mniej od Mtz

mowią tutaj o miłosci do bliźnich a jak Jezusa judasz sprzedadzą cie twoi najbliżsi B)

 

Tego co mowia a nie sprawdzisz na wlasnej skorze w ogole nie powinno sie sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mówicie że dużo pali a pracowaliście nimi kiedyś, a nie tylko sie słuchacie kogoś bo tak powiedział to tak musi być >.>

 

Popracujcie dłużej na tych maszynkach i dopiero powiecie czy dużo pali może i spali te 2 litry więcej niż C-360 ale ile więcej zrobi i w jakim komforcie

 

A ten ciagnik musi być nowy ? Kupisz używanego lepszego niż do 90tyś jakiegoś chińczyka czy jakiś wynalazek


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas jest tak mamy kupować Zetora przyjechał wujo nigdy nawet Zetorem nie jeździł i obrazu mówi nie kupujcie bo będzie palił tyle ze nie wyrobisz na paliwo a skąd to wiesz bo na wsi tak mówią a u niego na wsi jest max 4 zetory.

Ja pracuje na Zetorze i uważam ze dużo one nie palą porównywalne do c360

Jak na te ha jeśli była by mowa o używanym Zetor 7745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

qwedffgdsxdfs pisal ze ma to byc ciagnik nowy. Tez za 90 tys radzil bym uzywke ale skoro musi byc nowy to od mtz-ta wolalbym jakiegos japonca.

 

Spalanie zetora to z tego co juz zdazylem zauwazyc na tym forum jest tematem tabu B) ... Sam jestem zdania ze zetor ktory jest powiedzmy "sprawny" nie pali az tak duzo ani malo.

 

Co do tego sprawdzania na wlasnej skorze to po co wtedy bylo by takie forum i taki temat skoro wszystko kazdy powinien na wlasnej skorze sprawdzac? Moim zdaniem pomocna jest kazda sensownie sformulowana opinia ale nie kazda trzeba brac jako wyznacznik np. co do spalania takiego zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Sam mam Zetora i wiem, że może spalić paliwa. Ale wole żeby spalił te 2 litry więcej i nie robić w polu C-360...

Pronar/MTZ spala 224 g/kWh, a Zetory 52..-77.. 270- 260 g/kWh. Więc różnica jest...


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Jesli na 20 ha to może r2m, albo same roller? batrdzo oszczędne ciagniki a na ten areał to chyba 70km wystarczy

a cena tez dobra bo ok 102tys B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

Nh 60km- 95 tys

80 km mysle ze mozna nabyc za jakies 105 tys

a co do częsci to nieiwem, ale raczej nie powinny byc drogie bo to sa proste ciagniki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bora    0

a jaki ciągnik byście polecili mi do maks 80KM do 130tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Zetor 8441 na szerokich laczkach, lub 8541 tylko nie wiem ile kosztuje , choć powinien sie zmieścic w 130tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Jednak radziłbym ci kupić coś używaego, np. case'a cs albo jx , albo john'a 6XXX (nie znam symboli :)) zakup lepszy bo, markowe, solidne i silne :)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldus    0
Jednak radziłbym ci kupić coś używaego, np. case'a cs albo jx , albo john'a 6XXX (nie znam symboli :)) zakup lepszy bo, markowe, solidne i silne :)

 

ale nowe nowym będzie.

kupowanie używanego to loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
ale nowe nowym będzie.

kupowanie używanego to loteria.

kupowanie nowego też czasem bywa loteria tyle że kupony droższe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobiasz912    1

Kup sobie Same Roller 70 nowy nie jest taki drogi i z częściami nie będziesz miał problemów


Praca rolnika godna jest szacunku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDeere6030   
Gość JohnDeere6030

Zetor to prawdziwa strzała jest. On wcale nie pali duzo (mam na mysli 7211) :) inne tez nie robia duzego wiru w baku :)

JA bym ci radził kupić John Deere, to pożądna i poczciwa maszyna, zawsze bedziesz mogl na niej polegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bora    0

myślałem nad lamborghini r2 76 target co o nim myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj