Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz789    2

Ja również odradzam JD bo odkąd zaczeli stosować filtry cząstek marka mocno upadła i leci tylko na opini.

Teraz chyba nawet mają nie tylko DPF ale i Adblue jednocześnie.

Jeśli chcesz kupić coś droższego z topowych marek to jak pisał poprzednik rozglądaj się za MF,jeszcze bardzo dobre ciągniki robi też Valtra.

Grupa SDF też robi porządny sprzęt a co do CNH to jedynie ciągniki do 100 km robią słabej jakości a reszta jeśli chodzi o trwałość trzyma  poziom.

Komfort,wnętrze może i wypadają dużo słabiej ale jeśli weźmie się pod uwagę ich cenę to wypadają naprawdę dobrze na tle konkurencji a bez tych rzeczy spokojnie da się obejść.

To że NH jest dużo mniej komfortowy od np:MF to nie znaczy przecież że jest tragicznie jak w Belarusie.

Zetora bym ci odradzał bo w ich ciągnikach z ostatnich kilku lat udane są tylko silniki a cała reszta ma dużo różnych awari.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

podsumowujac to raczej mf, valtra albo nh.   johna deere odpuscic, zetora tez

nh jest tanszy od valtry i mf/ ?  bo tak w necie tez ciezko za cenami sie rozejrzec, nie wszystko da sie znalezc bez kontaktu z dilerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartys12    1

Nh pewnie tańszy od mf ale to też zależy bo w mf Masz trzy opcje wyposażenia do wyboru i wg to jest kwestia skrzyni modelu itp mf na pewno ma dobrą skrdynie dyne 6 o nh nic niewiem aby tyle że chodzi jak sokowirowka bo somsiad posiada 2014r 140km z turem i jakoś mi się to nie widzi a dźwięk silnika to totalna lipa ale cenowo pewnie tanszybod mf ale zwrqcaj uwagę na wyposażenie markę opon itp czasem lepiej 20-30tys dopłacić i miec fajnie wyposażony ciągnik na lata ja ci polecam mf 7615 na skrzyni dyna6 cena pewnie ok 400 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

strach czytać to forum jak tu się na 30 ha ciągniki za 400 tys poleca, zejdźcie na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

jak go stać to w czym problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartys12    1

400tys brutto no to model jakiś 125km i cena będzie ok 300 tys prosta sprawa pozatym ja mam 40hektarów a z 50 obrabiam usługowo skąd wiesz czy on też nie ma takiej opcji pozatym ciągnik kupuje się na lata i możliwe ze zwiększy ilość ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

nie no bez przesady, nie zamierzam brac ciagnika za 400 brutto.  cos kolo 220 netto


nie no bez przesady, nie zamierzam brac ciagnika za 400 brutto.  cos kolo 220 netto

 

i 30 hektarow mam wlasnych , drugie tyle dzierzawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartys12    1

220 netto to mało jak na nowy ciągnik w dovrych markach raczej nic nie znajdziesz ok 125km jedynie jakieś setory i inne ch*je muje

Edytowano przez Bartys12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Dzisiaj wszystkie marki nie maja powodow do dumy z nowych modeli .Obecnie w robocie mamy JD i ten DPF na 16 ciagnikow tylko w jednym swiruje .Ciagniki maja ponad 2 tys godzin .W R6125 urwal sie zawor na 900 godzin co w starszych modelach bylo nie do pomyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnego prow itp i ceny poszły ostro w dół na ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartys12    1

Ceny są podobne jakie były jedynie maga być rabaty na roxznik 2015 a tak to nadal są ceny z kosmosu ją mam zamiar kupić za około 230tys brutto mf6480 ok2010r a o niwym ciagniku podobnej moxy za taką kwotę mofe jedynie pomazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 h to nie tak mało wszystko pod borówka np. wtedy tylko nowa maszyna wchodzi w grę, a zresztą w dzisiejszych czasach kupowanie starego złomu to wstyd, gospodarka tak szybko się rozwija więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

uprawiam 70 hektarow lacznie

jakby nie prow nie zamierzalbym w zyciu kupowac nowego ciagnika,  chyba ze ruski

gospodarka sie tak rozwija ze wiekszosc gospodarstw jest przeinwestowanych ale tak to jest jak kazdy musi miec super drogi ciagnik ze 150 km i wiecej    i zachodni sprzet siewnik itp  za gruba kase

a niemiec siedzi i smieje sie jak kase trzepie na naiwnych

u mnie tylko za prow ciagnik 125-130 km za rozsaadna cene ,zadne massey fergusony i john diry  a pewnie wlasnie bedzie nh  +  siewnik kongsilde    + talerzowka i rozsiewacz z unii  .,  i tyle w temacie 

drugie tyle zostaje w kieszeni jakbym bral sprzet niemiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowcio    0

Witam, poszukuje jakiś ciągnik zachodni używany do gospodarstwa 25ha, o mocy powyżej 80 KM, który miałby współpracować z pługiem 4 skibowym, gruberem 2,5 m, oczywiście ciągnik z przednim napędem. Cena maksymalnie 80tys, choć bardziej w granicach 60 tys, poradźcie jakimi markami się interesować. Takimi znacznymi kryteriami dla mnie jest aby była skrzynia 40 km/h i dobrze b było aby była pneumatyka choć wiem że z tym może być problem

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowcio    0

rocznik tak druga połowa lat 90, a najlepiej ok 2000, ale zdaje sobie sprawę że za tą kwotę może być problem kupić coś sensownego w roczniku 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

jakis john deere 6400 ogarnął by i nie palił dużo, a wyposażenie w miarę dobre ma. 4 cyl. nie wiekszy, 4 skibowy zagonowy ogarnie, gruber tez no i posiada takową skrzynie. Śmiem stwierdzić, że 80KM troche mało. do 4 skib o grubera tak aby smigal 10km/h i robil robote.


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowcio    0

znaczy 80 KM to podałem jako takie minimum, ogólnie najlepiej ok 100KM, ale jak byłoby coś fajnego to i te 85 też by dało radę, w chwili obecnej sprzedałem Ursusa 1224 i c 385 z tymi maszynami słabo ale jakoś idzie tylko że wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

tematów tego typu jest sporo na forum wiadomo każdy poleca taki jaki ma ja kilka lat temu swoje 912 wymieniłem na zetora10540 jestem zadowolony szybką skrzynią 42km/h rocznik 1999r i nie narzekam a z zachodnich to może jakiegoś dutza albo nh


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj