Polecane posty

Chota    12

proxima bedzie chyba lepsza na glowny od case ciezsza a za ta cene mozna juz wziasc farmtraca lub farmera

 

Już usunełem jeden post ;]


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja bym wziol zetora a nie jakies wynalazki... jak ten farmer


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Byc moze ale nie mozemy porownywac Case do Zetora. Haki by sie przydaly waga tez robi swoje ale ja bym wzial Case.

Juz nawet nie wspomne o tym Farmtracku i Farmerze bo nie sa to chyba udane marki ale niech sie wypowiedza posiadacze tych ciagnikow. :huh:


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polsza    1

wes farmtraca FT 685 DT: o mocy 82 KM albo to 685 dt lux na 30ha wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Farmtrac to nie traktor, ja bym był za Zetorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0412    0

interesuje mnie dokładnie cos o mocy ok 90 KM

Co myslicie nad New Hollandem z serii TL??

chyba taki wezme bo proxima jest dla mnie za wysoka i nie wejdzie do moich budynków gospodarczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

To TL jest nizszy?? Czy chodzi ci o TL-A?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A wie ktos ile taki TL-A 90 konny okolo kosztuje?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A jakie ma wyposazenie standardowe co sadzicie o nich?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3
biore new hollanda 96km

Jaki dokladnie model? Ja wlasnie czekam az za 1-2 godz stanie u mnie na podworku TM175 :D:D


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jaki ciągnik wybrać na około 25 ha będzie on głównym ciągnikiem będzie on używany często w turze. Jak sprawują się mtz. W cenie do ok 90 tys to można dostać takiego mtz z turem a jak sprawują się chińczyki z silnikami perkinsa widziałem ostatnio takiego za około 60 tys bez tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

90tyś pewnie

 

Nie polecał bym tych chińczyków lepiej dołożyć troche kasy i kupić lepszy sprzęt a jeszcze to ma być nowy czy używany?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz1515    2

no i pytanie ile koni ma mieć ten ciągnik? ja powiem tak,na te hektary kup sobie belarusa 820 z przednim mostem krzyżakowym, najtaniej można kupić go za 70 tysięcy , a 20 tysięcy będziesz miał na tura i inne maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja mam pronara 82SA i 25ha, szczerze mówiąc to za bardzo nie ma co on robić ale usługowo za to się dużo jeździ

Na 25ha rocznie robi około 200mth + ponad 300mth usługowo ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cannonball    0

W sumie tez mam podobna ilosc pola i mialem mtzta i roznie z nim bylo. Dla mnie podstawowym pytaniem jest czy to musi byc ciagnik nowy? Jesli moze byc uzywany to za 90 tys kupisz juz cos niezlego z turem tak pomiedzy 70-80KM z lat 97-01 a moze i mlodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez KlimekPL
      Narodził się kolejny problem w Zetorze 5211. Wymienialiśmy pompę wody na nową, daliśmy nową uszczelkę a miejsce mocowania pompy zostało dokładnie oczyszczone i odtłuszczone, śruby dokładnie i równo dociągnięte a podczas zalewania okazało się, że cały płyn zaczął uciekać właśnie w miejscu mocowania pompy. Gdzie należy szukać przyczyny? Czy jedynym sposobem będzie uszczelnienie na silikon? Bo tak właśnie była zamontowana stara pompa a teraz zamiast tego poszła normalna uszczelka, a płyn ucieka pokaźnym strumieniem (nie kropelkami, tylko normalnie wodospad).
    • Przez MfKrystian
      Witam mam maly problem z Prasą New Holland 548 mianowicie bele po sprasowaniu są miekkie w środku ręka bez problemu wejdzie  i chciałbym zwiekszyć ścisłość beli poprostu żeby były lepiej zbite wiecie może gdzie to wyregulować prasę mam od niedawna 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj