Wino800

Valtra 6250 czy warto kupić ???

Polecane posty

Wino800    2

Witam mam pytanie dotyczące Valtry czy opłaca sie ją kupić i czy jest dobrym traktorem będzie u mnie zastąpi ursusa 360-3p. Może ktos z was ma taką Valtre albo znajomy. Proszę o opinie .

 

 

 

Wesołych Świąt !!!!!!! B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Jeśli techicznie wszystko jest w porządku to wydaje mi się że napewno opłaca :P

U mnie w okolicy jest troche tych kanciaków i nikt na nie nie narzeka ;) tylko że wszystkie te to Mezzo a tu juz masz HiTech czyli bogatszą wersje B)

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino800    2

Jeśli techicznie wszystko jest w porządku to wydaje mi się że napewno opłaca :P

U mnie w okolicy jest troche tych kanciaków i nikt na nie nie narzeka ;) tylko że wszystkie te to Mezzo a tu juz masz HiTech czyli bogatszą wersje B)

 

 

 

Mi chodzi o taką Valtre jak ta http://otomoto.pl/va...0h-A234898.html

 

Opłaca się ja kupić ?

Edytowano przez Wino800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Na za bardzo zuzytego niewygląda, siedzenie ma jeszcze oryginalne jedynie co gałki zmiany biegów i rewersu do wymiany (moze jakis utalentowany kierowca nim jeździł :P) Czy Ci sie opłaca to juz sam musisz przekalkulowac ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Te ogłoszenie co podałes patrzę kożystna cena i rok nie taki stary mth trochę ma ale z ładowaczem fajna zadbać i bedzie chodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino800    2

To trzeba bedzie sie zastanowić ;) bo ona by tylko chodziła z rozsiewaczem do nawozów brony i takie lekkie rzeczy aaa i by jeszcze kukurydze ugniatała na kiszonkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino800    2

Noooooo i napewno wygodniejsza i lepsza od C-360 samo 4x4 przemawia za sobą . masa wieksza , komfort itp ;)

 

Niby tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Mam troche większy model od tego i jestem z niego zadowolony ciągnik w pełni mechaniczny prostszy w budowie od ursusa no i oszczędniejszy. Jeśli jesteś zainteresowany tym modelem jedź sprawdź jak sie sprawuję dobrze go obejżyj bo to jednak ciągnik z turem osobiście wole kupić bez i sam sobie zakładam bo wiadomo jak ciągniki z turami są eksploatowane ;). Jedno jest pewne musisz pojechać i sprawdzić jego stan techniczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino800    2

Mam troche większy model od tego i jestem z niego zadowolony ciągnik w pełni mechaniczny prostszy w budowie od ursusa no i oszczędniejszy. Jeśli jesteś zainteresowany tym modelem jedź sprawdź jak sie sprawuję dobrze go obejżyj bo to jednak ciągnik z turem osobiście wole kupić bez i sam sobie zakładam bo wiadomo jak ciągniki z turami są eksploatowane ;). Jedno jest pewne musisz pojechać i sprawdzić jego stan techniczny .

 

 

Też wole valtre kupić bez tura bo mam już w jednym ciągniku :D to po co mi dwa ;p

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez komichal
      Witam chcialbym sie dowiedziec waszych opini o ciagnikach valtra c90 i pochodne oraz valtra 6250 oraz pochodne. Oraz jakie są ich spalania oraz wady i zalety
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj