Skocz do zawartości
karol

jakie znacie strony intern. z MF-ami?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

karol    2

Pamiętam że kiedyś na jakiejś stronie był podany link do strony holenderskiej albo angielskiej i tam były podane wszystkie parametry Fergosonów wszystkich jakie wogóle były produkowane od lat 50-tych do dziś.

Może ktoś zna taką...??

karol    2

No właśnie o to bo każdy mnie pyta o wszystkie modele itd.

Dzięki Grześ!!!

Pozdro!!

karol    2

MF 255 i 235 były produkowana w Polsce na licencji angielskiej. Ta strona z MF-ami zawiera tylko produkowane w Angli.

pioter    45

nie wiem ale wydaje mnie się, że niektórzy nie wiedzą, że www.konedeta.net ma więcej danych niż tylko MF... ;) trzeba nadusić na "takaisin"i jest tam nawet ursus, i modele 28-3512 które na dobą sprawę nie różnią się niczym od MF 235 i 255 :P

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Chota    1

a zauwazyliscie ze korbanek ma nową strone

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

pioter    45

faktycznie dobra strona :D najlepsze są ostatnie zdjęcia :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Matuch    1

Oprócz Korbankowej strony, są jeszcze serwisy informacyjne, które poczęści robie, gdzie jest trochę więcej informacj i oczywiście odsyłaczedo DHK :D

http://www.ciągniki-rolnicze.pl/index.php/...massey-ferguson

---------------------------------------------

http://www.ciągniki-rolnicze.pl/index.php/ciagniki-rolnicze

jak klikniesz na zdjęcie, to odeśle Cię do DHK, a jak trza więcej info to klikaj na menu z lewej strony (ciągniki MF, Claas, lub Fendt)

Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez trys
      pacjent mf 5430  rocznik 2013 podniósł ramiona podnośnika i nie opuszcza
      po odpaleniu  ehr się normalnie aktywuje
      przyciskając na cefce z tyłu  ciągnika do góry troszkę podnosi na drugiej cefce przyciskając trochę opuszcza
      przyciski na błotnikach podniosą trochę do góry i tyle samo opuszczają do dołu gdzie tkwi problem błagam pomocy bo to koń główny
    • Przez triwet
      Witam wszystkich jestem nowy i piszę tu bo mam problem. Posiadam MF 35 i 65:D wiem wiem stay ale lebszego nie potrzebuje.
      Ostatnio chiałem zabronowac lekkimi bronami takimi pod 35 a tu nici z tego bo nie chce mi tylni podnośnik ruszyć nie tyle co nie chce tylko srasznie wolno idzie jak by nie miał siły więdz odpiełem brony i to samo. ojciec mówił że też tak miał jak coś woził nabank za ciężkie nie było. Więdz przywiozłem ciągnik do pana dr. on rozkręcił siedzenie popatrzył i mówi że coś w pompie od podnośnika poszło najprdopodobniej tłok pękł chciałem poszukać na necie nowej ale w nii ciula nie ma nawet częśni więdz pytam czy ktoś z was posiada:
      POMPĘ DO PODNOŚNIKA TŁOCZKOWĄ DO MF 35 lub zajmuje się regeneracją i daje gwarke??
      piszcie
    • Przez Michh91
      Witam. Ile jest siłowników od tylnego TUZa?
    • Przez DamianWilk
      Witam. Sa jakieś sposoby na odblokowanie predkości w MF 5455 np przez sciagniecie kostki itp powyzej 40km/h?
    • Przez macko25
      mam pytanie dla tych posiadaczy tego ciągnika co u was wymieniali po 600godzinach nadal tylko olej w silniku i filtry a kiedy w skrzyni?gwarancja mi sie skończyła i teraz nie wiem co robić już serwisantów nie chce kasuja jak diabli

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.