barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
loniek79    0

ja mam pumę 125 standard 2009 r 1000 godzin

Edytowano przez loniek79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaziek    0

Tak jak w temacie

 

Ja posiadam case 956 xl PPPPPPOOOOOZZZZZDDDDRRRROOO

ja mam case 5140 i chce go sprzedac bezpzerwy sie psuje kosztowne naprawy mam 20 ha juz włozyłem 25 tys a kupiłem go rok temu za 35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barteeek    0

A wie ktoś moze jak się kupuję pola w agrar simulator 2011 ???

 

OT - %

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Ja zamówiłem CASE Maxxum 110


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekcena    0

A wie ktoś moze jak się kupuję pola w agrar simulator 2011 ???

a masz z neta czy z kąd?

 

ja mam case 644 International super chodzi jak nowy tylko że kabina od Ursusa c-360

 

A wie ktoś moze jak się kupuję pola w agrar simulator 2011 ???

to nie ten dział!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

case jxu 95 pozdro B)


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina3    2

Koledzy ja posiadam 956 xl turbo. Mam takie pytanie gdzie są kraniki do spuszczania cieczy z układu chłodzenia bo dopiero go kupiłem i nie wiem, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRTVP    0

Ja ma Case 733 i 844XL ta 8 to nowa w moim gospodarstwie ale tak ogółem to już trochę lat ma i 5000mth ale i tak bardzo dobrze się sprawuje i jeżeli ktoś szuka maszyny o tej mocy to taki zakup polecam.


I love MTZ, I'm MTZ fan, bigest fan in the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk    6

ja posiadam od tygodnia case cx 90 z 1999 roku i mam problem wczoraj podczas ubijania pryzmy z kiszonka zapaliła się pomarańczowa kontrolka taki trójkąz z wykrzyknikiem w środku co może być przyczyną zalalenia sę jej dodam że nie gaśnie tylko mryga gdy zapale ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Kolego @wsk już zadałeś te pytanie, a nawet specjalnie z tego powodu założyłeś temat, więc nie spamuj w kolejnym... <_<


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Case955    0

Case 955 bardzo dobry ciągnik nigdy mnie nie zawiódł. 130km starcza spokojnie na 40 hektarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Case 955 bardzo dobry ciągnik nigdy mnie nie zawiódł. 130km starcza spokojnie na 40 hektarów.

 

Jaki typ silnika w nim masz? To, że ma 6 cylindrów nie znaczy że masz 120 czy 130 koni pod maską. Te ciągniki mają 90 koni.

Tractordata Konedata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

ja od 2 tygodni jestem szcześliwym posiadaczem CASE JX 60 :D:D:D

 

super sprzęt, w przyszłości jest planowne powiekszenie rodziny case w moim gospodarstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj