Skocz do zawartości
barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

Vladoo1    9

Ja posiadam od 2 sezonów MX 100 C z 2000 roku na mega laczkach 420/65/28 i 600/65/38 po przesiadce z 323A :) wypass i szukam coś około 70 do 80 koników tez Case tylko ze nówka :-)

silva    18

Case Magnum 7110, 155km. Nie ma sobie równych. 7,5 tony i ponad 8 litrów silnik. Nie do zajeżdżenia. B)

Wiadomość z agroFakt.pl

yarecki12    0

No te stare Magnumy to są maszyny fest. Znajomy ma 7210 to kawał byka, potężny silnik, moc, i wygar. I skrzynia fajna wszystkie biegi chyba pod obciążeniem.

frugos    0

chce sie dowiedziec jak tam sie sprawuja case 5120 i 5130 jaka jest roznica w eksplatacji i w spalaniu itp

Mycek5120    27

Ja uzytkuje case 5120 z tuzem zarabista maszynka komfort pracy i wogóle silnik cumins nie do zdarcia ma 8tys mth i chodzi jak nówka naprawde polecam

caseaudi    0

ja mam mxm 190 rocznik 2003 i mxm 120 pro rocznik 2006 oba w standardowym wyposażeniu ,ale po przesiadce z ursusa 1614 i 1224 to i tak róznica w wygodzie była ogromna

prezes32    0

ja mam case 1460 trzeci sezon jestem zadowolony z niego :)

Edytowano przez prezes32

Brukarz    0

my mamy case 4230 z 96r z turkiem quicke340. niedlugo okaze sie jaki jest w pracy :P

Mycek5120    27

Ja zakupiłem juz drugie case MX 100c i jak narazie jestem zadoowlony zobaczymy jak wjedzie do pola ale ale z tego co juz nim jezdziłem to twierdze ze wczesniejsza wersja maxxuma czyli 5120 niczym nie odbiega od tego roznaica tylko w silniku i masce kabinie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez kawa
      Witam
      Mam problem z Case mx 100c. Po włączeni wom obraca się ok 5sek. a następnie się wyłącza. Po kilku próbach udaje sie go załączyć ale z trudem. Co może być przyczyną. Czy jest jakiś sposób na odczytanie kodów błędów i ich wykasowanie. Na forum czytałem, że trzeba wejść w tryb diagnostyczny ale nie wiem jak to zrobić.
    • Przez gadget
      Witam
      Posiadam Case 7110 155 Km.
      Ciągnik zadbany , w ładnym stanie z tym że trochę brakuje mu mocy , gdy ma ciężko nie dymi z tłumika tylko wytraca prędkość . Turbo pod obciążeniem przy 1800 obr pompuje 0,6-07 bara , zastanawiam się czy zwiększenie dawki paliwa na pompie i montaż intercoolera zda egzamin? Teoretycznie powinno pomóc więc stąd pytanie czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenie albo ma namiar na dobrego mechanika który zna się na tych modelach. Wiem że te silniki wychodziły w mocach od 155 do 240 Km , chodzi mi o przyrost ok 20 Km.
    • Przez BENNY82
      Witam. Tak jak w tytule mam pytanie odnośnie wskazań wyświetlacza temperatury co on właściwie wskazuje temp, wody czy oleju hydr.? I ile kresek wskazuje po rozgrzaniu bo u mnie latem maks 3 a teraz przy. Takich temperaturach maks 2 kreski. Nosze sie z zamiarem wymiany termostatu ale nie chce tego robic na darmo bo może jest ok. Przy talerzowaniu rzepaczyska zapchala sie chlodnica i uroslo do polowy i sam nie wiem jak to ocenić. Prosze uzytkownikow z takimi samymi wyświetlaczami o podpowiedzi