Skocz do zawartości
barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

radzik    0

ja mam case 685 xl z turem ale nic na jego temat nie napisze bo mam go kilka dni

lukotek    3
a ile z nia zabuliłes ????

tę oś akurat dostałem gratis - bym wiedział prędzej że dostanę za free to wziąłbym 50km/h

wojciuch    0

a ja niedługo będę miał nowego case-a, który będzie się nazywać spartan i prawdopodobnie będzie miał silnik 4.5 :P

Seb@    0

Case MX 170 99r 9700 motogodzin. Mam go kilka dni. Pierwsze wrażenie Jak najbardziej pozytywne:)

TumeK    9

Ja zaopatrzylem sie wczoraj W case 4240 XL. Wprawdzie poto aby go zaraz sprzedac ale poki co go mam xD

Gość wolf19   
Gość wolf19

C-A-S-E 845 XL ;) z 1993 :)

lukasz27    2

a wie ktoś z was coś na temat case jxu 85? chodzi mi o to jak się sprawuje? czy jest awaryjny?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)

• Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
    • Przez matingus
      Witam.
      Mam taki problem,nie chce się włączyć wom case mx 120 co może być za przyczyna.
      dodam że lampka też się nie świeci.

Co może być ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez luka582
      Witam.Mam problem z słabnącą hydrauliąi po rozgrzaniu w case 785XL.Problem ujawnia się po kilku godzinach przy intensywnej pracy ciągnika,po czym jest kłopot z uniesieniem na podnośniku jakiejkolwiek maszyny ,wspomaganie działa bez problemu.Gdy traktor ostygnie wszystko jest OK. Stan oleju jest w normie .Olej jaki jest zalany to Agrol U hydrauliczno przekładniowy.Proszę o rady czy przyczyną może być filtr hydrauliki czy już pompa do wymiany?