barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

emilko    20

Case jx 95 na 30 ha. Ponad rok 400mth. Dwa spalone bezpieczniki oraz urwane drzwi (na szczęście ubezpieczyciel pokrył szkodę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal22    57

Panowie słyszeliście coś o serii Maxxum z 2012 roku ? Macie jakieś informacje? Wiem że ma być w nich już układ SCR od nowego roku.. Czy będą jakieś zmiany w wyglądzie? Z góry dzięki za odpowiedz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek279   
Gość lucek279

a ja posiadam 5130 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseMG    0

Ja mam 4 Case

2x Case Mx 170

Magnum 7140

Puma 210CVX (srebro jedyna w POLSCE)

I mam 2 kombajny

Case AFX 5088

Case Cf 80

Edytowano przez CaseMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Byłem u ciebie na początku roku.Fordem Focusem.Chyba akurat jakiś samochód rozbiłeś. Ja kupiłem MX 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseMG    0

No miałem rozbitego Nitro. Ale juz zrobiłem.. A jak sie Case sprawuje.? A widziałeś moja nowa Pume 210 ?

Edytowano przez CaseMG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal2    0

Do CaseMG czasem tej pumy nie kupiłeś z miejscowości Górno koło Kielc. ja posiadam CVX1600 drugi rok 500mtg.

 

Do CaseMG czasem tej pumy nie kupiłeś z miejscowości Górno koło Kielc. ja posiadam CVX160 drugi rok 500mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Widziałem twoją srebrną Pumę.

Z Case jestem bardzo zadowolony. Nie sądziłem że tak mało będzie palić.

Pamiętam że mówił że ją kupił koło Kielc. Ładnie się utargował, bo tam nie ma takich dużych ciągników, i nie było na nią klienta.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CaseMG    0

Do CaseMG czasem tej pumy nie kupiłeś z miejscowości Górno koło Kielc. ja posiadam CVX1600 drugi rok 500mtg.

 

Do CaseMG czasem tej pumy nie kupiłeś z miejscowości Górno koło Kielc. ja posiadam CVX160 drugi rok 500mtg.

No tak tam kupiłem

 

Widziałem twoją srebrną Pumę.

Z Case jestem bardzo zadowolony. Nie sądziłem że tak mało będzie palić.

Pamiętam że mówił że ją kupił koło Kielc. Ładnie się utargował, bo tam nie ma takich dużych ciągników, i nie było na nią klienta.

Ty to Puma wiecej pali do MX:P .. Ale nie dużo więcej.. ale w transporcie to PUMA chodzi jak złoto. najlepiej jak rusza ze swiateł lub ze skrzyżowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzio0673    0

Witam.Mam Case5150 chyba muszę zrobić hamulce,myślę ze w tym tkwi problem,podnośnik nie podnosi pompa po regeneracji widać opiłki metalu w oleju,zabija filtr oleju skrzyni biegów.Ktoś może mi coś poradzić,byłbym wdzięczny.Instrukcja napraw do Case5150 czy coś takiego jest?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

nowy pomocnik Maxxum 125-xline

 

a ile taki pomocmik kosztuje?? bezawaryjnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lynio    0

207 netto po upuście ,za krótko go mam by wypowiedzieć się na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj