barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

bialy2005    582

zalezy z czym ten ciagniki ma pracowac.

 

JA w maxxum MC mam swobodny spływ


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5549    0

Czy ktoś ni może doradzić czy warto kupić Case 745XL lub 785 z góry dziękuje za informacje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezewianin    0
Napisano (edytowany)

niedawno kupiłem używanego mx 120 z 2000r z niecałymi 5000mth. przedni tuz wałek, trochę laczki ma starte ale reszta spoko śmiga jak nówka

 

a tak na marginesie wyszło mnie to 23200euro

 

mam problem z pompą olejową do 1694 moze ktos ma dojście do zdrowej uzywki, bo nowa za 1300eur mnie nie interesuje

 

a odnośnie 745,785 to polecam z częściami nie ma problemu nawet głupia pompa olejowa jest w rozsądnych pieniądzach. jak masz maszynki w dobrej cenie to się nie zastanawiaj.

 

Nie dubluj postów - używaj opcji EDIT

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikos22    4

Ja użytkuję Case 5130 z 91r. , co prawda dopiero od początku roku, ale jak narazie spisuje się rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamb122    0

mam case international 844xl+TUR 1988.r 40km/h ale ludzie jak wnim się coś zepsuje to lepiej nowy ciągnik kupić nisz część do niego.u mnie się w wale napędowym zepsuł taki jeden uszczelniacz to kosztował 440zł a polskie gówno 25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
issn1234    0

Witam z Case MXM 190 MAXXUM skrzynia automat 50km/h resorowana oś +30koni w trybie transportu niestety bez przedniego TUZa podgzewane siedzenie klima i ogolnie bajka po przesiadzce z fortschritta zt323a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil93    1

Ja posiadam case 125MC w nowej masce i podłoketniku no i oczywiście miękka oś + kabina i przedni TUZ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj