barthez96

Jaki macie Case?

Polecane posty

kasiak    57

Jutro jadę oglądać cx90 2000 rok. Może niedługo będzie mój. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Od tygodnia posiadam Case jx 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak    57

Jutro jadę oglądać cx90 2000 rok. Może niedługo będzie mój. :rolleyes:

Kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil93    1

jak działa u ciebie power bost,z nowym podłokietnkiem masz,,?chodzi mi na włku czy sie załacza dodatkowa moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzio741    0

Ja mam case 4230. super maszyna. polecam jesli ktos ma taki sam to proszę pisać.Mam przy nim koła wąskie z bliżniakami i chetnie bym się zamienił na szerokie.


Sprzedam agregat uprawowo siewny bierny 3 metry z siewnikiem nordsten lub stegsted.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Od 2 miesięcy case cvx 160

Nówka czy używka ? Bo ja odbierałem w grudniu 2011 cvx 150 i diler(Kisiel) twierdził że to ostatnia wolna sztuka w kraju, dzwoniłem do Ursona i oni też twierdzili że cvx już nie ma no chyba że stoi gdzieś wolny na placu.


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irekkos    0

Juz kilka godzin w traktorku zrobione case puma 230, trawnik scinał , fotki podesle jutro

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Posiadam Pume 215 i Jxu 95 :) może jeszcze dojdzie puma lub maxxum :P


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

ja posiadam JX1100U z turem ale mam zamiar powiększyć tą ilość do dwóch

Edytowano przez radek199321

Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

Wtam. Chciałbym sie sptać jak to jest z tymi ciągnikami case jx... bo słyszałem że to już koniec produkcji prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

chyba jx-ów nie przestaną produkować ponieważ ludzie dużo ich kupują ale w prawdzie teraz każdy woli lepszy komfort więc wszystko możliwe


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

z tego co sie orientuje to juz nie proidukuja jx tak samo jak jxu tylko weszła seria zmodernizowana farmal A(dawny JX) (C - quantum) U ( dawny JXU). jx i jxu sa do wyczerpania zapasów


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojcio1995    3

Ukręcony wał od napędu w Case Maxxum 125. Miał ktoś taki przypadek jeśli tak to przy czym się to stało?

Edytowano przez wojcio1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

ale jest ukręcony na zewnątrz


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

jak trochę to będzie chodził jak do końca się nie ukręci


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj