Polecane posty

muoodyy    2

witam. mam następujący problem z wom w mf6180/ a mianowicie miałem wyciek oleju z tej pokrywki z tyłu gdzie wychodzi wom. zdjąłem pokrywke. zeszła ona razem z końcówką wałka. założylismy nowy oring na tą pokrywke i złożylismy. i okazalo sie że przestał wałek sie załączać tzn w skrzyni słychać normalnie że sie załącza ale wogóle z tyłu sie nie kręci. i za choinke nie wiem co źle jest złożone skoro wszystko pasuje :(. z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Najprawdopodobniej spadło Ci kolo zębate które jest utrzymywane przez ten wałek. W instrukcji napraw jest żeby po przekątnej wkręcić śruby (bez łebków) żeby przytrzymywały zębatkę po wyjęciu wałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

też stawiam na koło zebate odkrec wlew oleju zrob z druta haczyk zlap jakos za kolo podnies je i wsadz walek w kolo bo to napewno to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

ale chodzi wam odrazu o to wielkie pierwsze koło co widać gdy jest wyjęty wałek? ja gdy ten wałek skręcam spowrotem to to pierwsze koło podnosze i przekładam przez nie wałek. i gdy do pewnego momentu ten wałek dopchne i okręce to idzie dosc cięzko tak jak zawsze chodzil. a gdy potem dopchne go do konca to juz nie łapie i mozna go jednym palcem okręcać. tak jakby tam jakiegoś trybu brakowało.... jeden użytkownik mi pisał że spadł mi z tego wałka tryb jakiś... ja tego mf mam dopiero od wrzesnia i kompletnie nie wiem czego tam na tym wałku brakuje... i nie wiem jak mam sie tam dostac wogole do tego mostu zeby to jakos naprawic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

ani na tym ani na tym. poprostu jak włącze wałek to zaczyna sie kręcic ale ręką go można zatrzymac i juz sie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj