rumcio40

ile można utargować,kupując ciągnik?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rumcio40    296

Witam,zamierzam kupić używany ciągniczek 90-100KM za kwotę ok 55tys,w związku z tym mam pytanie do tych co kupowali,ile można utargować przy takim zakupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Temat troszkę bez sensu, wszystko zależy od sprzedającego..

Właściciel może upuścić nie musi. Może upuścić 3 tys, może 50 albo w ogóle..


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Nie mam za dużego doświadczeniu w handlu ale powiem Ci tak, niektórzy opuszczą sporo, nie którzy na przysłowiową flaszkę ale najlepiej wystartować z dość zaniżoną ceną wtedy coś wywnioskujesz z tego co mówi. Najlepsze jest pytanie: To za ile tak konkretnie Pan to sprzedasz? i wtedy już coś wiesz


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Ja stosuję taką zasadę że wystawiam swoją cenę i od kupującego oczekuje jego ofert czywiście takiej realnej bo niektorzy maja taką fantazje że chcą 30% zaniżyć cene, i jeśli ten kupujący zaproponuje cene w miare normalna wtedy ja upuszczam cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja na ciągniku za 85 tyś utargowałem 1 tyś. ja pojechałem kupować, a nie targować. A cenę zbyt małą nie miał.

Trochę teraz posprzedawałem złomów, i jak ktoś dzwoni i pyta się ile spuszczę, to mówię że o cenie będę rozmawiał jak gość przyjedzie. Bo co to za klient że przez telefon się targuję nie widząc sprzętu. Wolę żeby taki nie przyjeżdżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asasinator666    108

Żeby utargować to musisz po kolei sprawdzać ciągnik i wyszukiwać rzeczy, które trzeba w nim zrobić/ wyremontować i za każdą taką rzecz można trochę utargować. Dobrze też zabrać ze sobą mechanika albo użytkownika takiego ciagnika bo on powie co i jak. Wtedy nie kupisz byle czego, ale niestety nie zawsze uda się uniknąć kupna bubla w złotym papierku.

Edytowano przez asasinator666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Porównać z cenami rynkowymi, i negocjować. Argumentami więcej się zdziała negocjując, niż targując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

najlepsze jest mieć na papierze kilka propozycji od kilku dealerów innej marki i jak ktoś da np wyposażenie lepsze a cena troszke w różnicy większa ale oferta lepsza albo nawet i mniejsza, co w standardzie co dadzą od siebie np przegląd za darmo, jakiś tam bajer do ciągnika itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj