Skocz do zawartości
rumcio40

ile można utargować,kupując ciągnik?

Polecane posty

rumcio40    7

Witam,zamierzam kupić używany ciągniczek 90-100KM za kwotę ok 55tys,w związku z tym mam pytanie do tych co kupowali,ile można utargować przy takim zakupie?

TheBociek1996    515

Temat troszkę bez sensu, wszystko zależy od sprzedającego..

Właściciel może upuścić nie musi. Może upuścić 3 tys, może 50 albo w ogóle..

michal1993    350

Nie mam za dużego doświadczeniu w handlu ale powiem Ci tak, niektórzy opuszczą sporo, nie którzy na przysłowiową flaszkę ale najlepiej wystartować z dość zaniżoną ceną wtedy coś wywnioskujesz z tego co mówi. Najlepsze jest pytanie: To za ile tak konkretnie Pan to sprzedasz? i wtedy już coś wiesz

Wiadomość z agroFakt.pl

szybki00    4

Ja stosuję taką zasadę że wystawiam swoją cenę i od kupującego oczekuje jego ofert czywiście takiej realnej bo niektorzy maja taką fantazje że chcą 30% zaniżyć cene, i jeśli ten kupujący zaproponuje cene w miare normalna wtedy ja upuszczam cenę

tomek73    189

Ja na ciągniku za 85 tyś utargowałem 1 tyś. ja pojechałem kupować, a nie targować. A cenę zbyt małą nie miał.

Trochę teraz posprzedawałem złomów, i jak ktoś dzwoni i pyta się ile spuszczę, to mówię że o cenie będę rozmawiał jak gość przyjedzie. Bo co to za klient że przez telefon się targuję nie widząc sprzętu. Wolę żeby taki nie przyjeżdżał.

asasinator666    106

Żeby utargować to musisz po kolei sprawdzać ciągnik i wyszukiwać rzeczy, które trzeba w nim zrobić/ wyremontować i za każdą taką rzecz można trochę utargować. Dobrze też zabrać ze sobą mechanika albo użytkownika takiego ciagnika bo on powie co i jak. Wtedy nie kupisz byle czego, ale niestety nie zawsze uda się uniknąć kupna bubla w złotym papierku.

Edytowano przez asasinator666

Indiana    7

Porównać z cenami rynkowymi, i negocjować. Argumentami więcej się zdziała negocjując, niż targując.

KlakacZ    16

najlepsze jest mieć na papierze kilka propozycji od kilku dealerów innej marki i jak ktoś da np wyposażenie lepsze a cena troszke w różnicy większa ale oferta lepsza albo nawet i mniejsza, co w standardzie co dadzą od siebie np przegląd za darmo, jakiś tam bajer do ciągnika itd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!