michal71096

Ubój rytualny

Polecane posty

maroon    186

Cisza jest w mediach i to bardzo dobrze Jak ktoś chce się dowiedzieć coś o dyskusji w Sejmie na temat uboju to wejdźcie na stronę Sejmu - zakładka Prace Sejmu- zakładka Posiedzenia Sejmu - zakładka Stenogramy z posiedzeń Sejmu i otwórzcie plik w pdf z dnia 28 maja i na stronie 57 zaczyna się dyskusja na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Czasem sie zastanawiam, w jakim glupim kraju my zyjemy. Ci wszyscy, ktorzy tam protestuja przeciwko ubojowi,powinni zrozumiec , ze nawet jak u nas bedzie zakaz, to nasze bydlo i tak nie bedzie '' szczesliwe". Polacy produkuja bardzo duzo wolowiny, wiec, Kupia ja np Niemcy, chetnie odkupial nasze krowki i tak sprzedadza Zydom, ktorzy i tak wezna je na uboj rytualny. Wiekszosc myslacych panstw patrzy na swoje interesy. Bo kto na tym zarobi? inne myslace kraje, a polski rolnik zdechnie z glodu, nie stac go bedzie na kupno lekow,czy chleba dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Co wy wszyscy z tymi żydami? Państwo żydowskie to nieco ponad 6 mln Żydów , myślicie że ile oni mogą zjeść mięsa? :P

Większość wołowiny z uboju rytualnego, idzie na potrzeby muzułmanów .


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktawia1988    13

Napewno spozywaja wiecej wolowiny niz my :P . Ja tam w to zbytnio nie wnikam, kto zjada moje byki, w kazdym razie patrzac na obecne ceny, to rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexter    1

Tak jest panowie w Polsce zakaz a na zachodzie już jest to humanitarne. Paranoja. Niemcy lub inni kupią od nas za grosze i sami zjedzą, a swoje wychowane na GMO i innych świństwach sprzedadzą za wielokrotność tego co nam dali. Nikt w tym Państwie nie dba o nasze interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Ja to nie rozumiem jednego. Byki są moje, a o ich losach ma decydować banda eko-oszołomów pod sejmem i kilku w nim? Śmiercią humanitarną jest śmierć tylko ze starości lub z powodu jakiejś choroby. Niech zrobią ankietę wśród ludzi hodujących bydło mięsne i opasy, a nie kilkunastu płaczków (z czego pewnie większość z miasta) naoglądało się filmików na youtubie, byka na oczy nie widzieli, gnoju od nich nie wywalali, i to ONI decydują o opłacalności naszych hodowli. Paranoja w tym kraju. Niemcy się z nas śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

"a nie kilkunastu płaczków (z czego pewnie większość z miasta)" I większość mięsa nie je. To tak jakby Izrael domagał się zakazu odśnieżania dróg bo śnieg i tak zginie wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

głosowanie przełożone na wtorek.

może dali sobie czas do przemyśleń.oby w dobrą stronę.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Marszałek Sejmu przeniosła na następne posiedzenie Sejmu głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie projektu ustawy w I czytaniu Następne posiedzenie Sejmu trwa w dniach 24-26 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ale to na 100% nic nie będzie ruszone teraz tylko wszystko się już odkłada na wakacje.

Przecież nasi uczciwi, zapracowani posłowie muszą odpoczywać...


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W wakacjie bedzie glosowanie i powiedza ze nie wazne bo za mala frekfencjia (politycy na wakacjach) i przeloza na przyszly rok. Standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratekson    0

Jakiś czas temu widziałem jakąś fundacje w telewizji działającą w sprawie uboju, może z nimi warto byłoby coś działac w tej sprawie. bo tak gadać o tym to można by bez końca a tu przydało by sie działać. Bo w kupie siła. Wygooglowałem ich i rzeczywiscie działają w tej sprawie http://www.wsparcier...boju-rytualnego

Edytowano przez bratekson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziady z pis-u będą glosować przeciw i to nasze pisanie nic nie da.U mnie w regionie od cholery byków i w ogóle bydła a w wyborach do europarlamentu pis miał 60% poparcia bo prezes Kaczyński do kościółka chodzi sie modlić no to musi być dobry chłopczyk.no i jak tu ma być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Bo widzisz kolego rolnicy olewają wybory,bo widzą że i tak na kogo by nie zagłosowali to się nie poprawia. A pis celuje bardziej w fanatyczne mohery więc i w kościółku trzeba się elektoratowi pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

PSL olało wieś, teraz widząc spadek poparcia usilnie próbuje cokolwiek wskórać i poprawić swój zniszczony wizerunek.

Popiera przestępców i mafię.

Ubój jeżeli wynegocjują to nie dla Was tylko dla swoich ryjów przy korycie.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaatryk    5

Tak ja piszecie...... Gdyby PSL chciał dobrze dla rolnika to dzisiaj mówi krótko do PO ,, Albo głosujecie za ubojem rytualnym, albo koniec koalicji " a oni to mają gdzieś dzisiaj rządzą z PO jutro z PiS-em im to obojętnie byle przy korycie. Taka prawda, że najwięcej dla rolnika to zrobiła Samoobrona, choć większosć się z nim śmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

ja bym ich zaprosił do mnie niech złapią ciężkiego byka który się odpioł z łańcucha. Może wtedy by pojeli co to za robota. I że za nią powinna być godna zapłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te patałachy byka to widziały tylko na talerzu polanego sosem,jeszcze by Ci łajza wiecej narozwalała w oborze niż ten byk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj