michal71096

Ubój rytualny

Polecane posty

karolr2    767

Tak zresztą choć by było 2000000 podpisów to i tak zrobią co zechcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

A waszym zdaniem to jak byscie chcieli by zabijali zwierzeta?

Bo w większości w mojej okolicy to nic się nie zmieniło.

Zalezy co sie zabija , bo jak świnie to siekierką w łeb i nóż w serce , ciele młotek w łeb i użnięcie głowy, krowa nabój i szpikulec w łeb ...byk tak samo.

Konia nie widziałem

Koza i baran tak jak ciele.

Kura to zależy .....jak da sie złapać to jej łeb uciupe siekierką , a jak ucieka przedemną to z wiatrówki ja śrut dogoni :lol:

Co tam jeszcze mam 37980058437022732843.gif

chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

kółka rolnicze zebrały dopiero podpisy pod projektem muszą go zgłosić muszą się debaty odbyć do głosowania daleka droga.....

IZBY ROLNICZE nie kółka zbierały głosy .

Znając zapał naszych posłów to w tym roku nie wyjdzie .

 

KULAWA_KOZA

 

A szczupak?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

A waszym zdaniem to jak byscie chcieli by zabijali zwierzeta?

Bo w większości w mojej okolicy to nic się nie zmieniło.

Zalezy co sie zabija , bo jak świnie to siekierką w łeb i nóż w serce , ciele młotek w łeb i użnięcie głowy, krowa nabój i szpikulec w łeb ...byk tak samo.

Konia nie widziałem

Koza i baran tak jak ciele.

Kura to zależy .....jak da sie złapać to jej łeb uciupe siekierką , a jak ucieka przedemną to z wiatrówki ja śrut dogoni :lol:

Co tam jeszcze mam 37980058437022732843.gif

chyba wszystko.

W twojej okolicy ubijają zgodnie z prawem bo ogłuszają ( oprócz kury). Ubój rytualny - bez ogłuszania czyli podcinają gardło na żywca tak jak Ty kurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Osobiście wolę ją z wiatrówki załatwić bo jest bezboleśnie :ph34r: Natomiast po mojemu to powinno się ogłuszyć zwierze przed zabiciem.

Urznięcie głowy na zywca to najgorsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

W twojej okolicy ubijają zgodnie z prawem bo ogłuszają ( oprócz kury). Ubój rytualny - bez ogłuszania czyli podcinają gardło na żywca tak jak Ty kurze.

Sądzisz że kura po odcięciu głowy jest świadoma? i czuje ból i nadchodzącą śmierć?

Edytowano przez darek1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Kura kurą .

Ale co czuje gęś lub indor , bo jak się im utnie łeb to jeszcze z minutę się rzucają...a mama wrzuca do wiaderka i parzy na zywca wrząca woda :unsure: :unsure: :unsure: po ucięciu głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroslaw0770    264

Ale to nie jest tak że po trzech sekundach coś tam się z mózgiem dzieje i zwierzę nic nie czuje...? W przypadku kury to już wogóle głowy nie ma... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

nerwy i stres to tylko tobie się wydaje.

podam ci na przykładzie sprzedałem byka na samochodzie takiej dostał wariaci,strach było wejść na samochód.jak dojedzie do ubojni to się uspokoi.a tu nic.właściciel powiedział prosto na ubój.dostał 3strzały a on nadal wstaje,dopiero go 4 położył .jestem ciekaw co by było lepsze,uciąć łeb od razu czy strzelać w niego 4razy.

sam oceń.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niektórzy z Was na biologi to chyba spali. Jak zwierzę po odcięciu głowy może odczuwać ból. To mózg rozpoznaje sygnały z receptorów w ciele i decyduje o tym czy coś jest bólem, przyjemnością, ciepłe czy zimne a jeśli go nie ma to jak może niby to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

codziennie minimum 10 tak kasuję :D . Wystarczy dwa razy obrócić kurę i kark skręcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litwin1988    1

ubój zakazany a biernacki cwaniaczek walił cały czas super koszerną wołowinke i co kasiórke sobie orzytulił a nam faktóra na otarcie łez i gnój do wywalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexter    1

No i bardzo dobrze że tak zabija. To jest obrona Polskiego rolnictwa.Dla mnie wszyscy powinni tak robić i olewać zielonych i to anty polskie prawo, które zakazuje uboju rytualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Wy naprawdę myślicie że ubojnie zabijały byki rytualnie. Wszyscy walili normalnie jak teraz czyli kula w łeb,tylko nikt tego głośno nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

mylisz się arab czy żyd to nie ty że na słowo uwierzy. Przy uboju każdej sztuki musi być ktoś od nich kto pilnuje żeby ich zasady były przestrzegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Nie zamierzam nikogo przekonywać do tego co napisałem. Jeśli ktoś był kiedyś przy uboju to wie o co chodzi. A żeby spełnić te warunki z linka to ciekawe ile sztuk by ubojnia zabiła przez dzień a to żeby byk był skierowany głową w stronę miasta jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dexter    1

Moim zdaniem, w obecnej sytuacji jaka nam się przytrafiła dzięki naszym "kochanym" sąsiadom za wschodniej granicy, ubój rytualny jest jedynym realnym sposobem by nasze rolnictwo wyszło z obecnego dołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj