Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez damiandg
      Tak przeglądam sobie i nigdzie nie znalazłem tematu o wydajnościach kombajnów. Może napiszecie ile wasze kombajny mogą skosić na godzinę w jakim zbożu itd. Prosił bym o napisanie jaki model kombajnu i jaka szerokość hedera.
    • Przez kot003
      Witam,
      Od jakiegoś czasu nosze się z zamianą mojego Dominatora 88 na coś większego/nowszego. Myślałem o Lexionach 405-430 ewentualnie Mega 204-208 z kabiną lexiona, ewentualnie 88vx, 108vx. Ceny Lexionów jak i Megi podobne. Ja wolałbym Lexiona gdyż dużo dobrego o nich słyszałem jednak tata odradza je bo ktoś mu mówił że są duże problemy z płytkami układów scalonych które bardzo często siadają, ile w tym jest prawdy? A może lepszym rozwiązaniem będzie lexion sprzed 98 roku który ma te układy na kablach? Kombaj miałby pracować na około 150ha rocznie, nie kosiłby kukurydzy. Heder jaki miałby z tym kombajnem współpracować to składany 5,4m lub klasyczny 5,1m
    • Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez sebarr
      Witam, stoję przed wyborem kombajnu. Proszę o zdanie osoby mające doświadczenie z W550 lub zbliżonym modem.
      Chodzi o to, że bliżej mi do JD ponieważ mam dostęp do mechanika z serwisu. W razie awarii po gwarancji będę mógł skorzystać z jego wiedzy a to cenne w czasach komputerów i tej całej elektroniki. Od classa nie znam nikogo.
      Wybór więc raczej na JD gdyby nie to, że sam mechanik mówi mi, że jeśli ciągnik to tylko JD ale jeśli chodzi o kombajn to lepiej dla mnie żebym szukał classa lub new hollanda...
      Główne zarzuty które słyszy od klientów jako serwisant , to że JD gubią więcej niż classy i new hollandy. Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.