Skocz do zawartości
oFsik

Bizon Z056 Super

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym go wycenił na 27.000 PLN

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dla mnie na 41.000 to o wiele za dużo przynajmniej na 32.000

Henius91    584

hehe. 32.000 to mysle ze w dniu zalozenia ogloszenia zostal by sprzedany. moze zadzwonie i sie zapytam czy da sie cos utargowac.

BSZ110    154

Heh spalonego kupic i odremontowac to nic trudnego. Ja moim zdaniem to jak kupic to od 86r wzyż, najlepiej kabina oryginalna a nie od prywaciarza, oby nie malowany, sieczkarnia najlepiej oryginalna płocka a nie znow podróby! Cena to do 40.000 ale to 88-91r bo dać 40tys za bizonka z 85r to trzeba byc cos nie tak. Za te kombajny co są na allegro od 40tys do nawet 60tys to nikt nie da, oczywiscie on jest warty tych pieniedzy ale zeby tyle dawac za to to trzeba juz miec coś nie tak. a mth to do 1.500 a nie jak ludziska kupuja claasy z przebiegami 2300-3500, głupota!

Alex16    0

sieczkarnia z wągrowca też będzie dobra my taką mamy do bizonka z-056 super i jak na razie to robota idzie żadnych problemów nie ma ;)

Henius91    584

napewno nie byl malowany. i co z tego ze sie swieci?? ten bizon czerwony co jest u mnie w galerii tez ma oryginalny lakier i sie swieci i jest z 88 roku wiec jak jest garazowany to wyglada jak nowy.

rataj    3
. a mth to do 1.500 a nie jak ludziska kupuja claasy z przebiegami 2300-3500, głupota!

ale claas z takim przebiegiem spokojnie pochodzi drugie tyle;)

BSZ110    154

Skoro przechodzi tyle to dlaczego te z przebiegiem 3.500mth są o polowe tansze niz 1000mth? bo wyczytalem z Twojej wypowiedzi, że obojętnie jaki przebieg to, to samo:)

Pozdrawiam...

rafal13113    99

kolego BSZ110 napisałeś że kabina tylko oryginalna a tu się mylisz te oryginalne zostawiają dużo do życzenia nawet te ostatnie co wychodziły kupując kabinkę np. od naglaka z przyciemnianymi szybami i dobrymi nawiewami moim zdaniem sporo przegania te oryginalne tylko trzeba ją odpowiednio założyć i uszczelnić

Marcin91    280

Kombajn nie wygląda źle... Co prawda już jakiś czas stoi na alledrogo, ale jak to mówią "każda maszyna ma swojego kupca"... I cena jeszcze nie taka ogromna w porównaniu do innych Bizonów... Tylko teraz zależy jaki jest stan faktyczny kombajnu...

Henius91    584

no wlasnie. gadalismy z wlascicielem i mowil ze nigdy nie pracowal z sieczkarnia i ze silnik pracuje idealnie no ale i tak by trzeba bylo go dokladnie obejrzec. szkoda ze nie ma cofacza gardzieli. no ten tyl jakis taki troche pogiety.

Marcin91    280

No w Bizonach to się zdarza że mają te tyły pogięte... <_< Gdzieś lekko drzewo mógł zaczepić... :)

oFsik    30

Ja tam cofacza gardzieli nie używam (zepsuty) ale nawet nie wyobrażam sobie co to daje <_<

rataj    3
Skoro przechodzi tyle to dlaczego te z przebiegiem 3.500mth są o polowe tansze niz 1000mth? bo wyczytalem z Twojej wypowiedzi, że obojętnie jaki przebieg to, to samo:)

Pozdrawiam...

Z tym ze połowę tańsze to chyba przesadziłeś trochę - to po pierwsze

Po drugie jak wytłumaczysz fakt że ludzie wolą kupić starszego claasa z takim przebiegiem o jakim mowa niż bizona z roku 200x z przebiegiem ok 500 mth??

Po trzecie claas miał w latach 85-95 o jakich bizon nie słyszał nawet w końcowym okresie jak jeszcze je produkowali.

Ale nie będę się tu z Tobą sprzeczał bo to temat o Bizon Z056 ;p

Jak masz ochotę wymienić poglądy na ten temat to zapraszam na gg lub PW.

Pozdrawiam

Cichy94    72

Witam ile moge ządac za tego bizona rok 82 kabina,nowe ogumienie,mozna powiedziec ze nowy heder bo było wymieniane przy nim slimak,motowidła i podłoga,podajniki nowe,akumulatory nowe,stan bdb 2 własciciel. :)

foty

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1493752abc9c496d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e4db722ada112bb.html

TEMATY POŁĄCZONE

Edytowano przez MarcinPykuS

nimar1999    0

Ja za swojego Bizona z 84r bez kabiny i sieczkarni zapłaciłem 24000zł ale to było pare lat temu, na moje oko 26000zł możesz wołac

Marcin92    0

Ja w tą zimę sprzedałem bizona z 82 r ale nie miał kabiny za 22 tyś, śmiało możesz wołać 27-28 żeby było z czego spuścić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek72511
      Witam. Ceny usług idą w góre i planujemy na nasze 12 ha kupic jakiegos bizonka na przyszły rok. Najche tniej bysmy kupili jakiegos za 20 tysiecy i wsadzic w niego z 10 żeby wiedzieć czym się jeździ. Uważacie że to dobry pomysł? Jakiego Bizona najbardziej polecacie w takiej cenie?
    • Przez MrTomo1919
      Witam wszystkich. Mam problem a raczej zapytanie co do sprzęgła w bizonie. Otóż po właczeniu biegu który też czasem wchodził ze zgrzytem puszczam pedał sprzęgła a kombajn praktycznie stoi w miejscu dopiero gdy ręką uniosłem pedał to powolutku kombajn ruszył. Kombinowałem już poluznic cięgiełko które łączy pedał ze sprzęglem ale wtedy biegi już wogóle nie chciały wejsc. Więc jedyne co mi przyszło na myśl to zjechana tarcza sprzęgłowa ale to też troche mnie dziwiło bo kombajn oryginalnie nie ma nawet 1000mtg wiec już tarcza??? Rozkreciłem sprzegło no i co sie okazało; poprzedni właściciel chyba az za bardzo dbał o ten kombajn smarując go wręcz do bólu bo w obydowie sprzegła było pełno smaru dosłownie wszystko dociski tarcza az sie tam smar nie miescił wyciągłem stamtąd dosłownie pól wiadra smaru . Wszystko dokładnie wyczysciłem szmatami i odtłusciłem rozpuszczalnikem w miare możliwosci a tarcze kupiłem nową poniewaz koszt nie duzy a tamta od tego smaru zrobiła sie czarna. I tu moje pytanie czy po założeniu teraz nowej tarczy reguluje sie jakos łapki czy nie , bo zauważyłem na ich koncach sróbki takie ze jak sie wykręci to zmniejsza sie odległosc miedzy nimi a łożyskiem oporowym, jeżeli tak to jak?? Dodam jeszcze że nowa tarcza jest grubsza od starej o niecały milimetr i że nic wczesniej czyli od nowości nie było robione przy sprzęgle.
    • Przez koras
      Witam zakupiłem Bizonka mam kilka pytań.
      Jaki olej do silnika i ile go wchodzi? Czy turdus się nadaje.
      Jaki olej hydrauliczny i ile go wchodzi. Z góry dziękuję
    • Przez szymon09875
      Sprzedam kombajn bizon z050/56. Rok 1978. W ciaglym użytkowaniu. Cena 8 tyś do negocjacji