Mentos223

Eurozłącza jakie ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mentos223    209

Panowie otóż mam problem rozpina mi eurozłącze od hydrauliki od dogniatania pługa do śniegu jeszcze się ciągnik nie da rady podnieść a już pach wąż odskakuje bo wpieło eurozłącze nawet nie wiem dlaczego wypina mają one 3 lata może się już wyrobiły ?? od podnoszenia pługa nie wypina jak narazie , mam zamiar je zmienić są może dostępne szybkozłącza na skręcanie zawsze to pewniej niż tak się bawić proszę o porady :)


Naprawa ciągników i maszyn rolniczych , przeróbki, malowanie, tulejowanie przednich osi, klejenie rozmrożonych bloków itp. PODKARPACIE tel. 721141104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Są jeszcze złącza starego typu ok 35zł komplet, skręcane. Jak często nie odpinasz to będą dobre i pewne. http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/8613 http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/8615


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

są to bardzo dobre szybkozłącz, nie miałem z nimi żadnych problemów i nie ciekną to co niektóre a jak nie będzie pasował gwint to masz tam ich dużo więcej

http://www.farmexpert.pl/szybkozlacze_gniazdo_adaptacja_starego_typu_504900_m22x1_5_produkt4892.aspx


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Albo tuleje nie cofa się w swoje położenie i przez to nie blokuje jak należy albo po prostu już jest wyrobione. Skręcane się niby nie wypną. Miałem je u siebie do pługa to znowu ciekły. Teraz mam jedne niemieckie i są w porządku mimo że skorodowane już od soli a drugie włoskie na razie 2 lata i zero problemów. Wymiana oringów pomagała na krótko. Kup szybkozłącza euro, drogie nie są a wygodne w użyciu.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeXXus44    3

Polecam http://www.bednarz.com.pl/

Mam kilka kilometrów do nich więc, kupuje tutaj wszystko co potrzebuje do hydrauliki oraz zakuwam węże i przewody.

 

Nie warto oszczędzać na eurozłączu bo i tak kupisz na końcu droższe.

Mam od nich euro (wejście i powrót do skrzyni) założone w kombajnie Grimme SE 170-60 gdzie jest obieg ciągły oleju i ponad 3 lata bez wycieku. Czasami jest często wypinane.

Dodatkowo wszystkie przyczepy oraz maszyny mają eurozłącze i podobnie bez niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Pewnie się wyrobiło. Bo Chińskie. Ja na nowym nie mogłem nawozu rozsiać. Założyłem stare Niemieckie i spokój.

Kupowałem teraz szybko złącza to w firmie gdzie zakuwają węże hydrauliczne. Po 50 zł i fajnie działają.

Te ze zwykłego sklepu nie za bardzo polecam.

Kupił bym takie jak są w nowych ciągnikach, że nie trzeba tuleję cofać, tylko wtyczką wciskasz i wyciągasz. Ja musiałem w Case 4 wymienić i zwykłe założyłem, z redukcją wyszły po 100 zł, a w serwisie oryginał po 600 zł.

Proszę znalazłem http://allegro.pl/listing/user.php?string=szybkoz%C5%82%C4%85cze&us_id=19706803

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek199321    11

tomek@ takie szybkozłącza są najlepsze ale weź wydaj tyle kasy jeśli będziesz je używał kilka razy do roku, a w grene są dostępne bez problemu ale ta cena


Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Można kupić taniej. Cały widz polega na tym że jest ona montowana za tuleję zewnętrzna. Na stronie którą podał kolega Lexxus44 są tańsze.prawidłowa nazwa szybkozłącze push/pull.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

Planuje zakupić eurozłącze do mojego ciągnika. Jakie radzicie kupić?? Nie chce wydawać zbyt dużo kasy no ale nie chce tych za 20 zł. Chcę aby cena była wypośrodkowana. Oglądałem dużo eurozłączy ale już sam nie wiem które wybrać. A czy można kupić eurozłącze do ursusa c 360 aby nakręcały się na stare złącza hydrauliczne?? Można kupić gdzieś kompletne eurozłącze tzn. aby było na ciągnik i na beczkę (tak jak jest w moim przypadku). Beczki używam z 10 razy do roku. Chcę żeby one nie rozleciały się po roku użytkowania. Jak możecie to podajcie linki do eurozłączy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

W niektórych ciągnikach są przy złączach hydraulicznych takie osłonki gumowe żeby olej nie kapał na ziemie tylko rurkami spłynął do zbiornika. Mozna cos takiego kupic? Jak to sie nazywa, gdzie szukać?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj