Zaloguj się, aby obserwować  
pawel85

Cielęta mięsne Uelzen Krotoszyn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel85    0

słuchajcie może mi ktoś powiedzieć coś na temat firmy Uelzen Krotoszyn

czy warto brać od nich cielęta , czy maja zdrowe ,,,

jeśli ktoś współpracował z nimi proszę o napisanie w poście.

 

http://www.zodar.pl/partnerzy.html co sądzicie o tej firmie i współpracy z firmą morliny jeśli chodzi o kontraktowanie bydła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pawel wyczytałem gdzieś na forum że ten zodar ma zdrowe ale cholernie drogie cielęta, natomiast nic nikt nie wspominał o nawiązaniu współpracy...

 

a Uelzen też ma swoje cielaki? dowiadywałeś się już coś? ja też chętnie bym nawiązał jakąś współpracę ale z tym bywa różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

w zodarze chyba sztuka kosztuje teraz 2200zł ok 140kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel85    0

kurcze dylemat mam chciałem wziąć cielaki mięsne ,na zasadzie kontraktacji tyle że nie wiem gdzie dokładnie uderzyć za samym towarem .

i z jaką firmą zakontraktować, znalazłem sokołów łmeat -łuków i morliny . pomóżcie jeżeli możecie ,Może macie jakieś spostrzeżenia za i przeciw lub polećcie coś dobrego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

Najlepiej to kupić za własną kasę,srzedasz gdzie chcesz i kiedy będziesz chciał. Jak musisz na kontraktację to wiadomo umowa ciebie będzie trzymać-a są one bardziej na kożyść zakładu. Gdzieś jest na forum pisane o tych umowach ,i jak to wygląda.

Edytowano przez zbyszek8201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Morliny nie kupują już od ponad roku bydła a zodar nie daje na kredyt.

 

Morliny nie kupują już od ponad roku bydła a zodar nie daje na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel85    0

a co sądzicie o zakładach mięsnych bm kobylin ??

miał ktoś z nimi coś wspólnego ?? albo posiadacie jakieś info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Morliny biją bydło,można z nimi również zakontraktować,ale nie bawią sie już w wstawianie cieląt z Zodaru.Jeśli chcesz sprzedawać do Kobylina lepiej dla ciebie abyś miał własną wage na podwórku,bo walą ładnie rolników.


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj