Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel85

Cielęta mięsne Uelzen Krotoszyn

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel85    0

słuchajcie może mi ktoś powiedzieć coś na temat firmy Uelzen Krotoszyn

czy warto brać od nich cielęta , czy maja zdrowe ,,,

jeśli ktoś współpracował z nimi proszę o napisanie w poście.

http://www.zodar.pl/partnerzy.html co sądzicie o tej firmie i współpracy z firmą morliny jeśli chodzi o kontraktowanie bydła..

macias611    15

pawel wyczytałem gdzieś na forum że ten zodar ma zdrowe ale cholernie drogie cielęta, natomiast nic nikt nie wspominał o nawiązaniu współpracy...

a Uelzen też ma swoje cielaki? dowiadywałeś się już coś? ja też chętnie bym nawiązał jakąś współpracę ale z tym bywa różnie...

Gość peres100   
Gość peres100

w zodarze chyba sztuka kosztuje teraz 2200zł ok 140kg

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel85    0

kurcze dylemat mam chciałem wziąć cielaki mięsne ,na zasadzie kontraktacji tyle że nie wiem gdzie dokładnie uderzyć za samym towarem .

i z jaką firmą zakontraktować, znalazłem sokołów łmeat -łuków i morliny . pomóżcie jeżeli możecie ,Może macie jakieś spostrzeżenia za i przeciw lub polećcie coś dobrego .

zbyszek8201    22

Najlepiej to kupić za własną kasę,srzedasz gdzie chcesz i kiedy będziesz chciał. Jak musisz na kontraktację to wiadomo umowa ciebie będzie trzymać-a są one bardziej na kożyść zakładu. Gdzieś jest na forum pisane o tych umowach ,i jak to wygląda.

Edytowano przez zbyszek8201

hoodoowca    4

Morliny nie kupują już od ponad roku bydła a zodar nie daje na kredyt.

Morliny nie kupują już od ponad roku bydła a zodar nie daje na kredyt.

pawel85    0

a co sądzicie o zakładach mięsnych bm kobylin ??

miał ktoś z nimi coś wspólnego ?? albo posiadacie jakieś info ?

PREZES91WLKP    11

Morliny biją bydło,można z nimi również zakontraktować,ale nie bawią sie już w wstawianie cieląt z Zodaru.Jeśli chcesz sprzedawać do Kobylina lepiej dla ciebie abyś miał własną wage na podwórku,bo walą ładnie rolników.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KarolGo
      Kupię byczki jak w tytule mm mięsne i ncb 10szt Bydgoszcz Sępólno Kraj. i okolice. Rolnicy i handlarze piszcie priv 
    • Przez Lolek909
      Witam. 

Jestem młodym rolnikiem i posiadam w swoim gospodarstwie 10 byków . Ostatnio czytałem że chodowla byczków  do 150-350 kg jest opłacalna . I oto pytanie . Jak bym kupił np. 10 byczków po 50 kg i chował je do 150-350 kg i poił je preparatem mleko zastępczym to czy jakaś firma je odemnie kupi? Nie będą mieli jakiś problemów że mam 10 byczków i mają one 150-350 kg a nie mam  w gospodarstwie ani jednej krowy  . Prosze o odp. 
    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez agroleon
      Panowie zwracam się z prośbą a natomiast chciałbym kupić bydło mięsne byczki oraz jałówki ras typowo mięsnych . Poradźcie gdzie mogę szukać może macie namiary na rzetelnego sprzedawcę lub sami sprzedajecie odsadzone sztuki. Zajmuję się hodowlą bydła na rzeź kupuje byczki i jałówki trzymam i sprzedaję duże sztuki do rzeźni. zeszło mi parę sztuk i chce dokupić. Znacie może rejony gdzie można kupić cielęta mięsne lub sprzedawców albo sami sprzedajecie to dajcie znać. Prosił bym o kontakt z takimi osobami obliguje to współpracą na dłuższą metę.
    • Przez KarolGo
      Witam. Czy stosuje ktoś Big Bull Sano dla opasów? interesuje mnie opinia tego premiksu jego skład i przyrosty. z góry dziękuje za odp.